Jak widać, Daria ma więcej szczęścia w miłości niż Agata, która - jak pamiętamy - nie mogła trafić na odpowiedniego mężczyznę. I choć serialowa bohaterka bardzo chciała ułożyć sobie życie, trafiała z deszczu pod rynnę. Losy Darii potoczyły się zupełnie inaczej. Najpierw było długie narzeczeństwo, potem huczny ślub - informuje "Fakt".

Po trzech latach narzeczeństwa z fotografem Michałem Jarosińskim w sierpniu ubiegłego roku wzięli ślub. Huczne weselisko odbyło się w Gdyni, rodzinnym mieście aktorki. Przysięgę małżeńską para składała w kościele Najświętszej Marii Panny. Na ich ślub zjechała nie tylko najbliższa rodzina, ale i zaprzyjaźnieni z nimi aktorzy, m. in. Paweł Wilczak i Bartłomiej Kasprzykowski - donosi bulwarówka.

Mimo że para do samego końca ukrywała zarówno datę, jak i miejsce ślubu, "Faktowi" udało się odnaleźć zakochanych. W sierpniu publikowaliśmy zdjęcia szczęśliwej pary. Daria w białej sukni wyglądała naprawdę zjawiskowo. Niestety, wtedy na miesiąc miodowy aktorka nie mogła sobie pozwolić, bo musiała trenować do "Tańca z gwiazdami”. Przez prawie dwa miesiące oglądaliśmy, jak doskonale radziła sobie na parkiecie. Aktorka odpadła w siódmym odcinku. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie już wtedy Daria była w pierwszym miesiącu ciąży. Może więc i lepiej, że nie musiała dłużej zamęczać się morderczymi treningami - pisze "Fakt".

Dziecko Darii i Michała pojawi się na świecie latem. Mimo błogosławionego stanu aktorka na razie nie rezygnuje z pracy. Ponieważ ciąża jest jeszcze prawie niewidoczna, Daria może bez problemów grać. W tej chwili sporo czasu spędza na planie najnowszego serialu TVN pt. "39 i pół”. Pierwsze odcinki zobaczymy na wiosnę. Daria gra tam Anię, jedną z głównych postaci. To kobieta po rozwodzie, samotnie wychowująca syna. Jej były serialowy mąż (Tomasz Karolak) będzie starał się ją odzyskać - czytamy w bulwarówce.

Na szczęście w życiu Daria z takimi problemami nie musi się zmagać. Radosna i zawsze uśmiechnięta aktorka bez wątpienia będzie cudowną mamą - zapewnia "Fakt".