Inne
Reklama

Aktor pojawił się z nową dziewczyną w jednym z warszawskich centrów handlowych. Ponad godzinę chodzili od sklepu do sklepu, coś tam oglądali, ale bardziej niż sprawunkami byli zajęci sobą. On otoczył ją ramieniem, ona dotykała jego pleców. Szeptali coś sobie do ucha, a ich miny świadczyły o tym, jak dobrze im w swoim towarzystwie.

Wyglądali jak para nastolatków, która nie ma się gdzie schronić, by oddać się pieszczotom - opowiada "Fakt".

Nowa sympatia Mateusza jest zupełnie inna niż kobiety, które wcześniej się pojawiały u boku aktora. Nie jest ani znaną aktorką, ani tancerką.

A do tej pory tylko takie panie miały u niego szansę. Najpierw przez trzy lata wodził za nos śliczną aktorkę Kasię Łaskę, nim ją ostatecznie porzucił. Ostatnio plotkowano o tym, że coś łączy przystojnego aktora z Ewą Szabatin, jego partnerką z "Tańca z gwiazdami". Ale, jak widać, teraz wszystkie panie poszły w odstawkę dla tej nikomu nieznanej, drobniutkiej blondynki.

Czy tym razem Mateusz nie złamie swojej nowej sympatii serca, a blondynka zagości na dłużej w sercu największego obecnie polskiego amanta? "Fakt" ma nadzieję, że tak.