Dziennik Gazeta Prawana logo

Olga Frycz i Jacek Borcuch wreszcie zamieszkają razem!

31 marca 2012, 15:34
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Olga Frycz i Jacek Borcuch
Olga Frycz i Jacek Borcuch/AKPA
Rozwód Jacka Borcucha i Ilony Ostrowskiej miał miejsce w styczniu tego roku. Jednak związek reżysera z Olgą Frycz trwa już od dawna. Dlaczego dopiero teraz zdecydowali się wspólnie zamieszkać?

Powód jest prosty: Jacek Borcuch i Olga Frycz kupili sobie mieszkanie do generalnego remontu i dopiero teraz on się zakończył.

Mogą więc się do nowego gniazdka wprowadzać. Jak napisała Frycz na jednym z portali społecznościowych:

W domu zamiast centralnego ogrzewania jest piec na węgiel, ale nie stanowi to problemu dla zakochanej pary. Może być nawet urocze!

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Na Żywo
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj