O ciąży aktorki jako pierwszy poinformował amerykański magazyn "US Weekly". Jak na razie, Witherspoon nie potwierdziła oficjalnie radosnej nowiny.

Reklama

- Reese i Jim już od jakiegoś czasu starali się o dziecko. Reese jest w około dwunastym tygodniu ciąży, ale nie planuje tego ogłosić - powiedział w rozmowie z tygodnikiem jeden z przyjaciół gwiazdy.

Witherspoon już wcześniej wspominała, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko, bo macierzyństwo daje jej mnóstwo szczęścia.

- Czuję się cudownie będąc matką i czuję, że jestem we właściwym miejscu w moim życiu - mówiła Reese w jednym z wywiadów.

Dzieci są dla aktorki całym światem, a rodzina zawsze zajmowała pierwsze miejsce w jej życiu. Dlatego tak ważne było dla niej, aby 12-letnia Ava i 8-letni Deacon zaakceptowali jej nowego partnera. Jak się okazało, dzieci Reese szybko odnalazły wspólny język ze swoim nowym ojczymem. Więzi zacieśnią się jeszcze bardziej, kiedy na świecie pojawi się nowy członek rodziny.

35-letnia laureatka Oscara za rolę w filmie "Spacer po linie" i 40-letni agent gwiazd Jim Toth zaręczyli się w grudniu 2010 roku, a pobrali się w marcu 2011 roku. Ceremonia ślubna odbyła się w posiadłości aktorki w Ojai w Kalifornii.