Nie da się ukryć, że każda kobieta, której nazwisko jest łączone z Borysem Szycem, natychmiast staje się obiektem zainteresowania mediów.

Reklama

Nic w tym dziwnego - Szyc to jeden z najgorętszych kawalerów w tym kraju i plotkarze zachodzą w głowę, czy jakiejkolwiek pani uda się go usidlić na stałe.

Ta sztuka nie udała się nawet matce jego córki Soni, Annie Barei.

Wydawało się, że z projektantką Kają Śródką Borys czuje się naprawdę wspaniale i chce się spokojnie zestarzeć, ale ich związek wypalił się pod koniec 2011 roku. Oficjalnym powodem rozstania było to, że aktor - mimo iż mieszkał z Kają - nie potrafił zrezygnować z wesołego, nocnego trybu życia.

AKPA

Czy Zofia Ślotała jest tą, dla której gwiazdor porzuci całonocne imprezy? Co o niej właściwie wiadomo?

Zofia Maria Ślotała ma 23 lata i jest stylistką. Kiedyś była także modelką.

Wiadomo, że spotykała się z tancerzem Żorą Korolyowem, łączyło się ją także z aktorem Kubą Wesołowskim - jednak nigdy nikt tej informacji nie potwierdził, bo wiadomo, że Wesołowski nigdy nie rozmawia na temat swojego życia prywatnego.

Ślotała studiowała w Mediolanie i wydaje się dobrze znać to miasto - a zwłaszcza wszystkie miejsca związane z modą.

Zofia jest także osobistą doradczynią w sprawach stylu - można ją (oczywiście za odpowiednią opłatą) poprosić, by towarzyszyła w zakupach i pomogła dobrać odpowiednie ubrania. Podobno wielu celebrytów korzysta z jej usług.

Borys Szyc nie chce manifestować swojego związku z piękną Zosią. "Fakt" spekulował ostatnio, że nie ma zamiaru sprawiać przykrości Kai Śródce, która według tabloidu ciągle jeszcze go kocha...

Podobno Ślotale to nie w smak: nie chce być przedstawiana jako stylistka, pewnie wolałaby, by aktor pokazywał się z nią tak, jak bywał na warszawskich salonach ze Śródką.

Być może na to jeszcze przyjdzie czas?