Piosenkarz Justin Bieber sięgnął po pióro po raz drugi. Już jesienią zamierza wydać kolejną książkę. 17-latek zadebiutował w roli pisarza dwa lata temu autobiografią zatytułowaną "First Step 2 Forever: My Story".

Reklama

Dzieło ukazuje historię nastoletniego artysty od bycia uczniem w małym miasteczku, aż po stanie się światową gwiazdą. Publikacja zawiera wiele anegdot z prywatnego życia Justina i została zilustrowana licznymi niepublikowanymi zdjęciami z jego archiwum.

Dzięki nowej książce "Justin Bieber: Just Getting Started" wielbiciele Justina będą mieli jeszcze większy wgląd w prywatne życie i działalność muzyczną ich idola. Podobnie jak w wydanej w 2010 roku autobiografii, tak i w tej książce, znajdzie się wiele nieujawnionych dotąd zdjęć i cytatów zza kulis trasy koncertowej.

"Jestem bardzo podekscytowany pracą nad kolejną książka z wydawnictwem HarperCollins. Możliwość dzielenia się moją historią z fanami za pośrednictwem tych książek, jest dla mnie absolutnym przywilejem. Nie mogę doczekać się, kiedy pokażę im jeszcze więcej faktów z mojego życia, trasy koncertowej i studia" - powiedział Bieber.

- Z wszystkimi jego sukcesami muzycznymi i na ekranie, z milionami fanów na Twitterze i Facebooku, Justin po prostu zdominował świat pop kultury. Jesteśmy podekscytowani wydaniem kolejnego rozdziału o jego sensacyjnej karierze - dodała Susan Katz, prezes wydawnictwa książek dla dzieci HarperCollins.