- Jeszcze nie znaleźliśmy odpowiedniego scenariusza, ale cały czas szukamy. Wymieniamy się opieką nad dziećmi. Kiedy jedno jest na planie, drugie spędza czas z nimi, ale doszliśmy do wniosku, że gdyby połączyć naszą pracę, to potem mielibyśmy dla siebie więcej czasu, jako rodzina - powiedział Brad Pitt.

Para poznała się podczas pracy na planie. W 2005 roku wystąpili razem w komedii sensacyjnej "Pan i Pani Smith" w reżyserii Douga Limana, który od początku zachwycony był chemią, jaka powstała między aktorami.

W tym czasie Pitt był jednak wciąż w związku małżeńskim z Jennifer Aniston, a niekończące się plotki na temat przyczyn rozpadu tego związku tylko zwiększały zainteresowanie filmem.

Aktor wielokrotnie powtarzał, że nigdy nie zdradził żony, a z Jolie związał się już po rozwodzie.

Dziś - mimo wielu plotek o kryzysach - Brad i Angelina uchodzą za jedną z najszczęśliwszych par show-biznesu. Wspólnie wychowują szóstkę dzieci (adoptowanych: Madoxa, Paxa i Zaharę oraz biologicznych: Shiloah i bliźniaki Vivienne i Knoxa). Często powtarzają, że w ich rodzinie wciąż jest miejsce dla kolejnych dzieci.

Coraz częściej aktorzy mówią też o ślubie. Kiedyś zastrzegali, że nie pobiorą się, dopóki wszystkie osoby w USA - w tym również homoseksualne - będą miały takie samo prawo do zawierania w świetle prawa związków małżeńskich. Ostatnio Pitt przyznał jednak, że "się łamie", ponieważ na ślubie coraz bardziej zależy dzieciom.

Dla Angeliny byłoby to trzecie małżeństwo. Wcześniej związana była z aktorami Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem.