Kariera Dody jakby nieco zwolniła. Gwiazda nagrała dobrą płytę, ale chyba zabrakło na niej przeboju. Znana jest głównie z rubryk w plotkarskich gazetach i portalach, a artystce jej pokroju ta sytuacja może przeszkadzać.

Reklama

Wszystkimi sprawami związanymi z działalnością zawodową Rabczewskiej ma się teraz zająć tak zwany Queenteam. Jego skład poznaliśmy w zeszłym tygodniu. Portal Plotek.pl wyjaśnia, kto jest kim w tej silnej grupie:

Maciej Mora - Menadżer Zarządzający: podobno na co dzień pełni funkcję dyrektora zarządzającego jednej z firm handlowych o międzynarodowym zasięgu. Miał już wcześniej kontakty zawodowe z gwiazdami.

Rafał Rabczewski - Menadżer ds. Koncertów: Rafał Rabczewski to oczywiście przyrodni brat gwiazdy. Już od kilku lat zajmuje się tą działką. Pan Rafał jest z wykształcenia germanistą i psychologiem.

Janusz Lizoń i Rafał Bogacz (Lizon Production): Lizon Production to firma już od wielu lat współpracująca z Królową. Zajmuje się techniczną stroną jej koncertów.

Emilia Maj - Asystentka, terminarz Dody. Pani Emilia to świeżo upieczona prawniczka, która także od pewnego czasu stoi u boku Rabczewskiej.

Paweł Kasa - Rzecznik Prasowy. I tu mamy nowość: pan Kasa to dziennikarz, który zanim rozpoczął bliską współpracę z Dodą, przeprowadził z nią kilka wywiadów. Plotek.pl spekuluje, że tak się Dorocie wtedy spodobał, że dała mu pracę. Przyda jej się ktoś odpowiedzialny za kontakt z mediami, oj przyda...

Życzymy powodzenia!