Co robił Tomasz Karolak, zanim został aktorem?

| Aktualizacja:

Jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Jednak nie zawsze parał się teatrem i filmem. Realizował się na zupełnie innych polach - aż trudno uwierzyć, jak bardzo oddalonych od sztuki.

wróć do artykułu
  • ~Genitaliusz
    (2011-12-29 11:07)
    Wielbiciel lewactwa.
  • ~Tofik
    (2011-12-29 19:31)
    Czyżby parał się tym samym co nasz Ryży plemiel i malował komin w cegielni?
  • ~Aktor PO owska lizidupa
    (2011-12-30 09:23)
    PO -owski dupowłaz i nikt ponad to. Nigdy nie zapomnę jego bełkotu wychwalającego mafię ryżego. Dla mnie jest zerem .Podobnie jak Kondrat czy ten lizidup POwski Barciś.
  • ~FIONA
    (2011-12-29 23:04)
    JAKIM HITEM KAROLAK WCHODZI PRAKTYCZNIE DO KAŻDEGO FILMU ALE POSIŁKUJE SIĘ ŚWIETNYMI AKTORAMI DLA KTÓRYCH CHODZI SIĘ DO KINA ON TYLKO WYKORZYSTUJE SYTUACJE ŻEBY SIĘ WYNIEŚĆ NA PLECACH INNYCH AKTÓW TAK JEST ZA KAŻDYM RAZEM TERAZ TEZ PRZYPISUJE SOBIE SUKCES TYLKO ZE INNI NA TO PRACOWALI.
  • ~Polak zwany BYDŁEM
    (2011-12-29 20:01)
    A kto to jest Karolak?
  • ~as
    (2011-12-29 19:08)
    Niech podziękuje Kożuchowskiej. Jaki to aktor. zniknie raz na zawsze nawet nie zauważymy. Małgośka stać Cię na więcej.
  • ~sawa
    (2011-12-29 18:56)
    Trudno ale z niego taki aktor, jak z koziej...
  • ~OBSERWATOR
    (2011-12-29 17:58)
    KAROLAK TO GNIOT . ZAWSZE WYJDZIE SZYDŁO Z WORA - TO TYLKO KWESTIA CZASU.

    NO I WYSZŁO.

    PRZED WYBORAMI.

    MIERNY BIERNY ALE PRZYDATNY WIĘC TAKICH FERAJNA TUSKA NAGRADZA
  • ~archeopteryx
    (2011-12-29 14:40)
    Karolak! Gwiazdo z Cegielni! W d... trzeba wchodzić sprawnie! Myk i jesteś. A ty się grzebiesz, babrzesz, jąkasz. Tak nie można. To może sprawić "bul" twojemu Panu i cię strząchnie. Myślisz, że jak seplenisz to masz miejscówkę w klubie PO. Poniekąd tak, ale nie dożywotnio. Musisz bardziej się postarać. Zagraj np. Henrykę Krzywonos jak bohatersko obala komunę. Podobni jesteście. Albo wystąp w telewizyjnym kabarecie i poleć po Kaczyńskim. Same deklaracje i luźna wazelina mogą nie wystarczyć.
  • ~sokular
    (2011-12-29 10:56)
    No niestety - rózni teraz robią u nas kariery "aktorskie" a aktorzy zawodowi-wyksztalceni na zielonej trawce...oto poziom reżyserów i producentów i ich decyzji...upadek
  • ~boa
    (2011-12-29 14:29)
    Ale sie uśmiałem z tego artykułu, ha,ha,ha,ha. Każda produkcja z jego udziałem staje się hitem - atała sie KITEM ha,ha,ha,ha,
  • ~szary
    (2011-12-29 13:27)
    Gdy pracował na budowie i w cegielni, to wtedy naprawdę PRACOWAŁ. To co obecnie robi, należy wg mnie do kategorii procederów, a nie prac.
  • ~as1
    (2011-12-29 12:02)
    To naprawdę przejaw wielkiej klasy, dbałości i troski o poziom kultury polskiej i pewnej dalekowzroczności z ich strony ; dlatego zawsze przy okazji tego nazwiska powinniśmy kierować swoje myśli ku tym egzaminatorom ze szkół teatralnych, którzy cztero- czy pięciokrotnie
    oblewali p.T.K jakby przeczuwając że coś jest z nim nie tak jako kandydatem na aktora.
    W końcu nie dali rady, ale za tę troskę, za te próby powstrzymania zalewu beztalencia winniśmy im wdzięczność
  • ~stefan
    (2011-12-29 11:34)
    dlaczego tam nie został?odpowiednie miejsce.
  • ~Iron Beret
    (2011-12-29 11:19)
    Wygląda jak pracownik cegielni (niekoniecznie biurowy). Cokolwiek tam robił powinien tam wrócić. Na pewno jest jeszcze wiele gliny, której nie skopał. I na pewno robił to lepiej niż nieskładne bełkotanie u stóp ukochanego "płemieła".
  • ~euro-pejczyk
    (2011-12-29 11:16)
    Dzięki znakomitym rolom w teatrze POpierania partii miłości, teatr nie może się opędzić od sponsorów z udziałem skarbu państwa.
  • ~ola
    (2012-01-24 13:59)
    W każdym życiorysie są rysy.Dla mnie Karolak podoba się jako mężczyzna i aktor.Chciałabym aby ułożył sobie życie z matką swej córki. Scenariuszżycia jaki zapisany taki będzie.Panie Tomkku życzę powodzenia.

Może zainteresować Cię też: