Media
Reklama

Wygląda na to, że aktorzy zamierzają często wracać do tego kraju w Ameryce Środkowej. "Brad znalazł tam dużą farmę i uznał, że będzie to idealne miejsce dla jego rodziny, kiedy będą chcieli na jakiś czas uciec od zgiełku miasta" - zdradził znajomy 47-letniego aktora w rozmowie dla brytyjskiego dziennika "The Sun". "On uwielbia ten kraj i ma zamiar kupić tam dom. Chce tam spędzać dużo czasu i odpoczywać" - dodał informator gazety.

Tymczasem Angelina Jolie przyznała niedawno, że ma w planach za kilka lat zawiesić swoją karierę i skupić się na wychowaniu dzieci. Gwiazda filmu "Turysta" pragnie szczególnie wspierać swoje pociechy w trudnym okresie dojrzewania. Jak tłumaczy aktorka, nie chce, aby jej dzieci borykały się z takimi problemami, jak ona w dzieciństwie.

Jolie i Pitt są rodzicami 10-letniego Maddoxa, ośmioletniego Paxa, sześcioletniej Zahary, pięcioletniej Shiloh i trzyletnich bliźniąt, Knoxa i Vivienne.

"Moje dzieci będą mnie bardzo potrzebować, kiedy będą mieć po kilkanaście lat. Jeśli wiem cokolwiek o byciu nastolatkiem, to chciałabym spędzać z każdym z nich dużo czasu i dać im pewność, że mają we mnie wsparcie, kiedy będą przez to wszystko przechodzić" - oznajmiła 36-letnia Jolie.

"Dlatego za jakiś chciałabym zacząć pracować z domu. Może zacznę coś pisać" - dodała gwiazda.