Stało się! Znana polska wokalistka jest już obywatelką innego kraju

| Aktualizacja:

Polskę i Gruzję łączą od dłuższego czasu przyjacielskie stosunki. To, co spotkało w tym pięknym kraju polską wokalistkę na pewno jeszcze pogłębi wzajemną sympatię.

wróć do artykułu
  • ~bibi
    (2011-12-12 11:28)
    Chyba się z żalu pochlastam
  • ~pytanie?
    (2011-12-12 14:28)
    pamietam, że po wojnie były "gruzinki" w Warszawie... Czy o to chodzi?
  • ~zolnierz rezerwy rachmistrz pyra
    (2011-12-12 12:22)
    NATALIA DZIALAJ TYLKO DLA PRAWDZIWYCH POLAKOW. MY PATRYIOCI KOCHAMY POLSKE NASZA ZIEMIE. NASZE MATKI, OJCOW I DZIECI.BO JAK NIE TO BEDZIE DRUGIE POWSTANIE WIELKOPOLSKIE. NIE BEDZIE PSZEPROS.
  • ~Symulator
    (2011-12-12 13:06)
    Lepiej wystąpić w Gruzji która nie jest krajem zepsutym i jest kraje szanującym tradycję niż przed pederastami z Europy.
  • ~kakule
    (2011-12-12 16:21)
    Prezentuje sobą wokalny bełkot.
  • ~Polak
    (2011-12-12 13:28)
    Co ty pierd**oL8Sz z tym Niciem-polak2011-12-12 12:20 !!!
    !Stalin był zbrodnarzem !Co? tez z miłości do Polaków zamnordował w ;Katyniu, i , Miednoje ,,,!
    Bydlaku zamknij pysk!
  • ~W5
    (2011-12-12 13:41)
    A pod iloma pomnikami Stalina, ta pani musiala zlozyc kwiaty? No a przy okazji... W Gruzji jest nielegalne podwojne obywatelstow... czy ta pani juz zrzekla sie polskiego?
  • ~Zgredek
    (2011-12-12 13:46)
    Miłość piękna rzecz. Ale mężczyźni maja to do siebie, że nie są monogamiczni. Należy zachować polskie obywatelstwo. Najlepiej mieć dwa, bo teraz tak można.
    Powodzenia w karierze i miłości i niech Cię strzegą Anioły.
  • ~misiek
    (2011-12-12 14:49)
    od kiedy jest prawdziwą PolkĄ
  • ~Stiff
    (2011-12-12 15:30)
    Może ona i sławna ale ja jej i jej osiągnięć po prostu nie znam
  • ~edi
    (2011-12-12 12:02)
    Jaka gwiazda? szpetota, widziałem ją bez makijażu, wsiora całą gębą Gruzinki to lalki tam zobaczy jak wygladają laski.
  • ~Zosia
    (2011-12-12 16:44)
    Zrzekla sie obywatelstwa polskiego?
  • ~Z.Procyk
    (2011-12-12 15:23)
    Poza królową Tamarą i Dawidem Budowniczym najbrdziej wybitni Gruzini to Józef Stan i Ławrientij Beria ,a Polacy to Feliks Dzierżyński i Andriej Wyszyński.Tak trzymać towarzysze.
  • ~Zimny już Lech
    (2011-12-12 20:27)
    Ona jest fajna ale ma małe cycki
  • ~sawa
    (2011-12-12 17:36)
    He, he..., teraz to Pakosińską trafi szlag.
  • ~TadF
    (2011-12-12 17:20)
    A kto to taki ? Znana przez kogo ? A moze to zwykla "choragiewka", ktora owraca sie w strone "lepszego" wiatru ? Niech sobie zostanie w Gruzji, mysle, ze niewiele osob to zauwazy, a jeszcze mniej bedzie to naprawde obchodzilo...
  • ~Bambi
    (2011-12-12 17:46)
    Dobrze, że Gruzinką napisano z wielkiej litery, bo pisane małą oznaczało do lat 60-tych XX wieku, panie wątpliwej reputacji świadczące usługi w gruzowiskach zrujnowanej Warszawy!
  • ~Barnaba
    (2011-12-12 18:51)
    Brawo!
    Szacunek dla Gruzinów i dla iich niezłomnej postawy wobec rosyjskich najeźdźców
  • ~fan
    (2011-12-13 00:18)
    A Dody tam nie chcą?Może któryś kraj się skusi?
  • ~polak
    (2011-12-12 12:20)
    Ta piękny gest pod adresem naszych braci Gruzinów, którzy wiele razy w historii dali dowody swojej miłości do Polski. Obok Wegfrów to nasi najwieksi przyjaciele.

Może zainteresować Cię też: