Stało się! Znana polska wokalistka jest już obywatelką innego kraju

| Aktualizacja:

Polskę i Gruzję łączą od dłuższego czasu przyjacielskie stosunki. To, co spotkało w tym pięknym kraju polską wokalistkę na pewno jeszcze pogłębi wzajemną sympatię.

wróć do artykułu
  • ~Pingo
    (2011-12-12 09:05)
    Obywatel polski w myśl prawa polskiego nie może być równocześnie uznawany za obywatela innego państwa.
  • ~hikol
    (2011-12-12 09:15)
    hahahaha gruzinki to określenie starych cichodajek??? jak Jolka co borowikom kazała trzymać drabinę jak w mini wchodziła bąbki wieszać bo Aleksander był nawalony jak autobus???
  • ~student
    (2011-12-12 10:03)
    do ~Pingo
    obywatel Polski może mieć również inne obywatelstwo, z tym, że w świetle prawa uznaje się jakby miał TYLKO polskie (np. w sprawach karnych).
    Ale czasami ustawa wymaga zrzeczenia się obywatelstwa innego państwa jak np. minister - nie może mieć więcej niż polskie.
  • ~realistka
    (2011-12-12 10:06)
    Pies jątracał artystka z kociego teatru Gdyby nie miliony ojca to nic by jej nie dało to wycie
  • ~Genitaliusz
    (2011-12-12 10:27)
    Pewnie tatuś załatwił jej możliwość nagrania tego teledysku i wzięcie udziału w tej inicjatywie. Żadna z niej artystka, żadna z niej śpiewaczka.
    Aktorka też.
  • ~normalny
    (2011-12-12 10:27)
    oj ludzie ludzie, ilez jest w was jadu polaczki
  • ~rocznik1954
    (2011-12-12 10:38)
    Myślałem, że chodzi o Wiolettę Villas
  • ~Calder
    (2011-12-12 11:02)
    Po co takie tytuły? "Znana polska.." Dla klikalności? Boicie się, że jak w tytule napiszecie nazwisko, to czytelnicy oleją wiadomość?
  • ~Naimski
    (2011-12-12 11:02)
    ONA NIE ZMIENIŁA SWEGO OBYWATWELSTWA (Natalia Lesz) !!!
    Dostała inne obywatelstwo , w tym wypadku Gruzji, która przecież nie jest w Unii Europejskiej !!!Przeciez to n ie jest nic szczególnego!Ja mam obywatelstwo :Polski , USA , Canbady i Izraela .To ostatnie obywatelstwo otrzymałem ponieważ miałem w swoich bardzo dalekich przodków krewnych a mam w Izraelu po nich dom.
  • ~stan333
    (2011-12-12 11:07)
    ale jaja i pewnie tam płaci podatki czy wujaszek stalin ją zwolnił...
  • ~doceńcie pozytyw
    (2011-12-12 11:11)
    może talencik słaby ale przynajmniej pożytecznie działa a nie szmaci się przed europką i pederastią jak wojewUCkie, materny i cały ten światek POwskich sługusów
  • ~bibi
    (2011-12-12 11:28)
    Chyba się z żalu pochlastam
  • ~Jack
    (2011-12-12 11:32)
    ...Znana ? Chyba ze zdjęć typu Paris Hilton...

    Skoro tak jej podoba się Gruzja to jak to ktoś powiedział:

    " SPIEPRZAJ DZIADU "
  • ~itd...
    (2011-12-12 11:36)
    Jak liczyć obywatel/kg to nie duża strata
  • ~leszcz leszek
    (2011-12-12 11:40)
    To teraz trzeba by nakręcić w koprodukcji polsko-gruzińskiej film z Lesz pt. "Sezon na leszcza"
  • ~zolnierz rezerwy
    (2011-12-12 11:44)
    NATALIA JESTEM STARY GRZYB. ALE UCZCIWY. OCZY MASZ PIEKNE. BAL BYM SIE CIEBIE,. BOZ OCZU JESTES INTELIGENTNA. A KOBIETA MA BYC KOBIETA . MOJA.BYS MNIE OWINELA WOKOL PALCA. A JA TEGO NIE CIERPIE.
  • ~MOORtalles
    (2011-12-12 11:44)
    Po zapoznaniu sie z przelicznymi "wypowiedziami" na tym forum to ja wkrotce zrzekne sie obywatelstwa kraju w ktorym mieszkaja tacy "ludzie"
  • ~Alinka
    (2011-12-12 11:54)
    Cieszę się,że ta śliczna Polka poznała prezydenta Gruzji. będzie miała teraz dwa obywatelstwa i będzie działała dla przyjaźni z Gruzinami, którzy nas lubią.
    .
    Gruzini też obchodzą boże Narodzenie ,więc życzę im Wesołych Świąt.
  • ~pyra
    (2011-12-12 12:01)
    STARY GRZYB ZYCZY TOBIE NATALIO STO LAT ZYCIA, SZCZESCIA I SUKCESOW OSOBISTYCH. PO OCZACH WIDZE ROMANTYZM A TO NIE PRZEZYTEK. ZAWSZE TWIERDZILEM , ZE POLKI SA NAJPIEKNIEJSZE.
  • ~edi
    (2011-12-12 12:02)
    Jaka gwiazda? szpetota, widziałem ją bez makijażu, wsiora całą gębą Gruzinki to lalki tam zobaczy jak wygladają laski.

Może zainteresować Cię też: