Ma męża milionera i nie musi pracować. Ale nadal to robi!

| Aktualizacja:

Nie robi tajemnicy z faktu, że dość bogato wyszła za mąż. Jednak cały czas coś robi, możemy ją ostatnio widywać w programach telewizyjnych, na przykład w "The Voice of Poland".

wróć do artykułu
  • ~zaba
    (2011-12-11 11:13)
    Mądra dziewczyna. A tym głupotom, co tu wypisują brednie zazdrość wyłazi wszystkimi porami.
  • ~Laska z wyglądu fajna
    (2011-12-11 04:45)
    Nawet pies dba o swoją rasę.
  • ~Abuk
    (2011-12-10 19:00)
    Hahahaha TadF,

    ja bardzo chętnie się z nią zamienię za połowę jej pensji, którą tam dostaje. Jej robota jest lekka i przyjemna, na planach realizacyjnych chyba nie bywasz. Ciężką robotę to mają technicy nosząc kilkunastokilogramowe nieraz agregatory, lampy, muszą zasuwać przy KAŻDYM ujęciu i dbać o to by było dobrze. Jej rolą jest powiedzieć parę zdań od siebie, dobrze się prezentować i co najlepsze - nie ona o to dba, ona może przyjść prosto z domu do pracy, a ubiorem, make upem zajmują się na miejscu.
    Chcą to niech jej płacą, lecz lepiej nie wygaduje bzdur na temat ciężkiej pracy. Ciężką pracę to ma np pielęgniarka.
  • ~Aida
    (2011-12-10 15:01)
    Mają intercyzę i musi zarabiac kasę, bo kiedys moze zostac z niczym!
  • ~saadsa
    (2011-12-09 17:49)
    ale sie redaktor rozpisal... az strach komentowac, zeby nie napracowac sie wiecej od niego, bo latwo przekroczyc taka objetosc tekstu.
    takie artykulu, to zwyle lowienie klikniec na reklamach. tytul z pozoru cieakwy, a tekst, to jedno wielkie G...
  • ~zoska
    (2011-12-09 17:47)
    Pracuje tak jak Pienkowska,Czarnecki placi,a ona udaje ze udalo jej sie dostac prace w TVN
  • ~TadF
    (2011-12-09 17:21)
    ~oburzony2011-12-09 16:50

    Trzeba byc skonczonym idiota, aby nie szanowac cudzej pracy. Jesli jej praca jest taka lekka, latwa i przyjemna, to dlaczego ty nie robisz tego co ona ??? Pomysl, zanim cos bzdurnego znow napiszesz. jesli nie bedziesz szanowal ludzi, nikt ciebie szanowac nie bedzie (bez wzgledu na to jaka prace wykonujesz).
  • ~Bibilijny
    (2011-12-09 17:11)
    I gdzie to rozum , gdzie powiedzcie gdzie, a ja wiem. Wyszła za ruskiego starozakonnego, mośkiem na salonach tzw. zwany, aczkolwiek chłopstwo państwo w gniewie parchą go nazywa.
  • ~SYLVEK
    (2011-12-09 16:59)
    Jakis badacz naukowy stwierdzil ze do miejsc erotogennych kobiety nalezy PORTFEL MEZCZYZNY
  • ~donkichot
    (2011-12-09 16:53)
    Kurczę, ale się ciężko napracuje, uf jak ciężko zapracować na kromkę chleba - może przy okazji autor tego tekstu by puknął się kilka razy mocniej !
  • ~oburzony
    (2011-12-09 16:50)
    To, co ona robi, to jest PRACA? Czy ona ma w ogóle pojęcie, co to jest PRACA? To jest tylko fajna zabawa za duże pieniądze, a raczej proceder. Gdyby naprawdę PRACOWAŁA, to w takich okolicznościach zaraz by z pracy zrezygnowała i zajęła by się jakąś działalnością społeczną. Gdy słyszę i czytam jak to aktorzy, modelki i modele, prezenterzy telewizyjni i tym podobni ************ "PRACUJĄ" i nie mogą bez tej "PRACY" żyć, to przysłowiowy nóż sam się otwiera. "Pracują" - aż du*y nie czują.
  • ~oko
    (2011-12-09 16:06)
    Zgredek ma rację
  • ~Lejb
    (2011-12-09 15:49)
    mądra kobieta! Za goja nie wyszła-tak trzymać! Goj gorszy od psa!
  • ~hania
    (2011-12-09 15:37)
    niezle sobie poradzila w zyciu. tez na jej miejscu bym pracowala. niesttey za maz bogato nie wyszlam, wiec musze kazdy krosz odkladac. tylko slabo mi to idzie.
  • ~ble
    (2011-12-09 15:10)
    Będzie miała fajnie dopóki nie zamieszka w Izraelu
  • ~Zgredek
    (2011-12-09 15:04)
    Każda by takie stanowisko miała. W domu uprane, posprzątane i ugotowane. Służby pod dostatkiem. Praca zawodowa to frajda i przyjemność, gdy nie trzeba iść, po pracy zawodowej, na darmowy etat pracy domowej. Ponadto nie wiadomo czy nie mają oni intercyzy/małżeńska umowa majątkowa/. Facet wiele zaliczył i niejedną oprócz niej jeszcze zaliczy. Ponieważ jest bogaty, to wiele kobiet zakochanych w nim od razu i na zawsze. Artykuł to klasyczne robienie wody z mózgu pracującym w małżeństwie kobietom.
  • ~internautka50+
    (2011-12-09 14:47)
    Szkoda że nie wiemy co bardziej kocha jego czy jego pieniądze.
    Wtedy można by podyskutować nt podejścia do życia
  • ~eLKa
    (2011-12-09 14:44)
    Czytam i oczom nie wierzę.To jeszcze Dziennik czy już Super Ekspres??
  • ~helena
    (2011-12-09 14:19)
    Pracować musi, bo taki bubek ją za chwile kantem puści i do haremu pójdzie.
  • ~sroka
    (2011-12-09 14:09)
    Piękna kobieta i do tego mądra. Niech ma ;)

Może zainteresować Cię też: