Tego o Wojciechu Mannie nie wiedzieliście. Ma bzika na punkcie...

| Aktualizacja:

Nie bywa na bankietach, nikt nie wie nic o jego życiu prywatnym, a mimo to pozostaje jedną z najpopularniejszych i najbardziej szanownych postaci polskiej branży rozrywkowej. Okazuje się, że dziennikarz ma pewną małą słabostkę...

wróć do artykułu
  • ~seb
    (2011-12-01 12:24)
    Brawo! życie bez pasji to żadne życie!
    Pozdrawiam
  • ~Gość
    (2011-12-01 12:51)
    Tego o Wojciechu Mannie nie wiedzieliście. Ma bzika na punkcie...

    Oczywiście wiedzieliśmy o tym.
  • ~MANN CZLOWIEK Z BETONU
    (2011-12-01 13:53)
    I CO TO TAKIEGO WIELKIEGO. Z NYC DO DALLAS LUB HOUSTON SAMOLOTEM LECI SIE 3 I POL GODZINY ZA NIECALE $350 W OBIE STRONY. A O MANNIE WIEM ZE JEST POLITYCZNIE NIEZNISZCZALNY. ZA KOMUNY ZYL JAK PAN, ZA SOLIDARNOSCI ZYL JAK PAN, ZA KWASA ZYL JAK PAN, ZA KACZYNSKIEGO ZYL JAK PAN, ZA KOMOROWSKIEGO ZYJE JAK PAN. A CO TAKIEGO UMIE? NIC TO CO WSZYSCY. SLUCHA MUZYKI. A CZY ON MA JAKIESZ WYKSZTALCENIE? OPROCZ KULINARNEGO CHYBA ZADNEGO.
  • ~i tyle
    (2011-12-01 14:12)
    Życie prywatne ukrywa ? Bo pewnie nie ma się czym specjalnie chwalić. Żona dobrze gotuje co widać i jest pewnie POdobna do Anny Komorowskiej , która też dobrze i dużo gotuje, co też widać.
  • ~Marek
    (2011-12-01 14:16)
    Bardzo inteligentny gość. Pozdrawiam
  • ~zin
    (2011-12-01 14:25)
    Powinien z Materną zagrać w filmie "Człowiek z teczek". Tłumy by waliły na projekcję, a tak będzie to kolejny gniot Wajdy za nasze pieniądze.
  • ~DONALD DYZMA z MATOŁ - LANDII
    (2011-12-01 14:39)
    Okazuje się, że dziennikarz ma pewną małą słabostkę... I DODATKOWĄ Z MATRNĄ .

    WIERNO PODDAŃCZO UWIELBIAJĄ wielkie, przeogromne słońce Peru
  • ~POdode
    (2011-12-01 15:01)
    Wiadomo, że należy do POchwalnego s(r)alonu .
  • ~dem
    (2011-12-01 16:07)
    Przez tyle lat mógłby mniej się obżerać i troche schudnąć. Jaki przyjkład daje dzieciom.
  • ~Beta
    (2011-12-01 17:36)
    Nie lubię już Wojtka bo jest sympatykiem partii oszustów,a to juz żle o nim świadczy.
  • ~tufusek
    (2011-12-01 18:36)
    Ktoś nazwał go człowiekiem z betonu bo radzi sobie od komuny do dnia dzisiejszego. To chyba jakaś choroba patrzenia na wszystko przez pryzmat polityki i układów. A nie pomyślałeś, drogi autorze owego komentarza, że facet po prostu ma coś do powiedzenia, ma fajne poczucie humoru i dlatego ludzie zwyczajnie chcą go słuchać i na niego - co w przypadku pana Wojtka jest nielada osiągnięciem - patrzeć
  • ~kiki
    (2011-12-01 19:07)
    bo to czlowiek ktory ma klase,.
  • ~a5
    (2011-12-01 19:34)
    TO JEST CHORY PACJENT - DO ODCHUDZANIA.
  • ~dgdg
    (2011-12-01 20:37)
    nie lubie tego tlusciocha...jak mozna tak sie spaśc... dla mnie to relikt komuny
  • ~adam
    (2011-12-01 20:51)
    Panie Wojtku dzięki za KSIĄŻKĘ !
  • ~Manna z KB
    (2011-12-01 21:32)
    Jego słabostką jest reklama KB. Tak debilnej dawno nie było. Akcjonariusze banku musieli się nieźle wyportkować z kasy.
  • ~Mark
    (2011-12-01 21:50)
    Z tą "szanowaną postacią" to trochę przesadziliście. To inteligentny gość. Ale to nie wystarcza by być szanowanym. Wygłupy z Materną za ciężkie pieniądze - nie robią z niego autorytetu. I to pytanie - jak to było z początkami jego pracy w radiu ? Miłość do muzyki wystarczyła ? Pewnie był też wrogiem komuny i działaczem podziemnej "S"...?
  • ~fan
    (2011-12-02 00:01)
    ta ich reklama jest po prostu debilna i nieudana. i niech mi nikt nie wyskakuje ze nie rozumiem nawiązan do ich dawnych programów. bo widzę. ale próbę. nieudaną. wbk zatrudnili fachowcow ktorzy pokazali banderasa z finezją i polotem. niby nic tam nie ma ale ogląda się z przyjemnością. pieniądze na pewno nie zostały zmarnowane. to że mana i materny nie sposob w tej reklamie oglądać to oczywiście nie ich wina. jak reżyser i 100 osób supportu wymyślilo i nakręciło - tak mają.
  • ~władzia
    (2011-12-02 07:56)
    wstrętny lizus obecnej władzy
  • ~zgryżliwa