Polska aktorka serialowa ma ambitny plan. Chce podbić Hollywood!

| Aktualizacja:

Wszyscy wielbiciele polskich tasiemców kochają poczciwą doktor Zosię z "Na dobre i na złe". Sęk w tym, że aktorka wcielająca się w jej rolę już od dawna czuje się zaszufladkowana.

wróć do artykułu
  • ~Android
    (2011-11-29 10:08)
    A kto to jest ta Foremniak?
  • ~DinX
    (2011-11-29 10:41)
    Już tam na nią czekają... Wielka nadzieja białych...
  • ~W.
    (2011-11-29 11:09)
    bez przesady - znaj swe miejsce, mociumpani :D
  • ~ted
    (2011-11-29 12:04)
    fajnie - powodzenia Pani Małgosiu - mam nadzieje, ze sie uda.
  • ~ted
    (2011-11-29 12:05)
    Polscy aktorzy - jeszcze bedą występowali w mega produckjach - i bedzie ich duzo podejzewam.
  • ~CZEKAM Z OTWARTYMI REKAMI
    (2011-11-29 15:31)
    MALGOSKA PRZYJEZDZAJ DO MNIE NA FARME DO MOJEJ HOLLYBUDY. BEDZIESZ MIALA SPANIE I JEDZENIE, A W SOBOTE RANO BEDZIEMY KRECIC RAZEM FILMY GEOGRAFICZNE, ZEBY ZASPOKOIC TWOJE POTRZEBY ARTYSTYCZNE. 8-MILIMETROWA KAMERA JUZ CZEKA NA FRAMUDZE, A UKRYTY MIKROFON ZAREJESTRUJE KAZDE TWOJE STEKANIE AZ SIE OBUDZE. POTEM FILMY Z HOLLYBUDY POSTUJEMY NA JUTUBIE I BEDZIESZ SLAWNA JAK POLA NEGROWATA KTORA MIALA KOCHANKA WARIATA.
  • ~Alimenty
    (2011-11-29 16:50)
    Malgosiu, nie wiem czy w twoim wieku mozesz liczyc na alimenty, ktore daly Alusi majatek ktory kusi. 30,000 dolcow miesiecznie za jedno aktowanie, zbija sen z powiek kobiet, ktore marza o Hollywoodzie a teraz wystepuja w jakiejs polskiej dancbudzie.
  • ~telewidz
    (2011-11-29 19:27)
    podbić Hollywod,tzn co pracujac na zmywaku,lub zmieniając pampersy niedołężnym gwiazdom?P.Małgosiu,dobra rada,niech Pani ciągnie dalej ten gniot Na dobre i na złe,to Pani jedyna szansa!!!
  • ~kermit
    (2011-11-29 20:23)
    I co pani Foremniak ma zamiar tam robić? Ten wulkan intelektu?
  • ~EWA KOBY
    (2011-11-29 20:41)
    GOSIA ZGLOS SIE DO ROMKA POLANSKIEGO JAK GO ZOBACZYLAM POD JUNGFJOCH TO MIAL WIECEJ WERWY NIZ JEGO DZIECI I WSZYSCY TURYSCI DOOKOLA NAPISALAM CI JUZ GLOWNA ROLE A JA BEDE STATYSTKA
  • ~Izz
    (2011-11-29 22:00)
    Szlifuje angielski, rodzimi aktorzy z angielskim maja problem ze znalezieniem pracy a tu nagle jakas podstarzala aktorka z Polski rzuci Hollywood na nogi.
  • ~ola
    (2011-11-29 23:02)
    Mysle, że ta pani ma rację- powinna koniecznie szukać pracy zagranica Polski i wtedy się przekona, że tam trzeba umiec grac, byc piekna, wysportowaną- a nie wychudzoną i że tak łatwo pieniędzy w Hollywood sie nie zarobi jak u nas; na szczęscie nie obejrzałam żadnego pani odcinka tego tasiemca, ale wystarczy mi pani obecność w Mam talent i juz wiem z kim mam do czynienia-zero uczciwości uwag, za to przychlebiania się 100%.
  • ~Gosiaczek
    (2011-11-30 00:32)
    W Mam Talent przydałyby się zmiany...wszyscy nie mogą być określani na okrągło słowami: powalasz mnie, mega oryginalny, bracie, chłopie, skromny, niebywale, łapiesz za serce, zaje.isty, scena była twoja itp.
  • ~kamil
    (2011-11-30 22:21)
    Stara baba na tamten rynek