TVN
Reklama

Lider rankingu zgromadził 996 965 fanów, co oznacza wzrost o 2,6 proc. w ciągu ostatnich 30 dni. Największy fanpage wyprzedził drugi w zestawieniu profil Kuby Wojewódzkiego. Liczba fanów strony gwiazdy TVN wzrosła w analizowanym okresie o 2,9 proc. do poziomu 715 tys. Ostatnie miejsce na podium rankingu przypadło profilowi "Kocham spać", który zgromadził 660 tys. internautów. Z trójki prowadzących stron badany fanpage miał najmniejszą dynamikę wzrostu, bo tylko 1,4 proc.

Na czwartym miejscu zestawienia nastąpiła zmiana. Zajmujący je dotychczas profil "kocham swoje łóżko" został wyprzedzony przez fanpage serwisu Allegro, który polubiło 603 tys. użytkowników. Allegro ma powody za zadowolenia - z 10 najpopularniejszych stron - profil portalu aukcyjnego może się pochwalić największą dynamiką wzrostu. Wyniósł on aż 15,4 proc.

Z piątego na siódme miejsce rankingu spadła strona inicjatywy "Papierosy są do dupy", którą polubiło 511 tys. zł.

Magiczną barierę 500 tys. fanów udało się przekroczyć profilowi Radia ESKA, który zgromadził dokładnie 500 997 użytkowników Facebooka. Sztuki tej nie dokonał ostatni w zestawieniu fanpage "Nie mów do mnie z rana". Profil polubiło 498 tys. internautów.

Z pierwszą dziesiątką kosztem strony "Serce rozum" pożegnał się fanpage "Król Julian".