W porównaniu z tą gwiazdą Doda to grzeczna panienka!

Wielki talent idzie zazwyczaj ramię w ramię z niebanalną osobowością. A jeśli ktoś pyta, kto był najbardziej intrygującą gwiazdą z historii polskiej muzyki, to do głowy przychodzi tylko jedno nazwisko...

wróć do artykułu
  • ~DEGUSTANT!
    (2011-11-19 10:56)
    doda w stosunku to Wiolletty TO ZWYKLE, CHAMSKIE ...DNO i beztalencie!!!
  • ~anty-prymityw
    (2011-11-19 11:07)
    Ale Villas oprócz pupy i biustu miała niebywały głos.
    Doda oprócz pupy i biustu ma tylko pokłady prymitywnego chamstwa i tępoty popartej podstawowym wykształceniem.
    Ale,... jaki widz, taki artysta!
  • ~Ben
    (2011-11-19 11:09)
    Letka Wioletka ...ha ha ha...
  • ~Celina
    (2011-11-19 12:58)
    Wioletta była wielką gwiazdą, którą zniszczył Kydryński.
  • ~Szewc Kilinski
    (2011-11-19 14:40)
    odp. ~Celina 2011-11-19 12:58

    temu mośkowi z Lwowa akurat nie chciała dać i miała na jego pukcie duży uraz.
  • ~tereska
    (2011-11-19 15:01)
    wioletka to jest ciepla piekna kobietka a doda to jest chamska nie posiada wogole za grosz kultury
  • ~jan
    (2011-11-19 16:16)
    villas to gwiazda z pieknym glosem i uroda doda to odpad bez klasy talentu urody pokazywanie dupy bicie i pokazywanie majdanowych sztucznych cycek tym doda weszla w szolbiznes polski pomogli przyglupy drugiej takiej villas polska miec nie bedzie wystepowala tam gdzie dodzie nawet do kibla by nie wpuscili skad te porownanie talentu i klasy z miernota i patologia
  • ~nina
    (2011-11-19 16:20)
    polskie artystki nigdy nie byly damami ale porownywanie villas z wulgarna durna doda to przesada villas to pieknosc byla talent swiatowy doda to miernota uroda mesko damska wiecej faceta wulgarna prostaczka bez klasy o talecie nie pisze bo brak
  • ~desrg
    (2011-11-19 16:40)
    głos głosem, ale zadatki choroby psychicznej już miała w młodości. porównywanie do siebie dody i willas to jakis żart ;)
  • ~zenta
    (2011-11-19 16:58)
    Co by nie mówić o Villasce, to Doda przy niej jest prymitywną, wulgarną i osóbką o bardzo rozdętym ego. I dokładnie jak pisze "anty-prymityw" - jaki widz, taki artysta.
  • ~zniesmaczony
    (2011-11-19 22:15)
    Doda -prymitywna chamica.Villas -chora psychicznie baba,na ktorej żerują hieny zwane ,,OPIEKUNAMI""
  • ~idol