To koniec wspólnej drogi najsłynniejszej polskiej pary. Rozstają się, ale...

| Aktualizacja:

Początek tej pięknej miłości i owocnej współpracy oglądała cała Polska. Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" narodziła się jedna z najsłynniejszych polskich par. Jednak wszystko ma swój koniec.

wróć do artykułu
  • ~Barbi
    (2011-11-15 21:21)
    Co za smutna sprawa, koniec małżeństwa aktorskiego, to straszne, jak straszny jest koniec związku Mikołaja i Moniki, bo to i tak tylko na kilka lat. Tak chciała tego małzeństwa, biedactwo, z czego bedzie żyła? Nawet ten pierścionek nie dał mu do myślenia, jak zniknął tak dziwnie. To tez sławna para i dużo osób ich zna, bo Monisia ma talent, talent jak się patrzy, tylko biedactwo się zatruje trochę i rozchoruje a ten biedaczek nic nie będzie mól zrobić, bo dawny znajomy się znajdzie, któremu kłopotów duzych narobiła a był przejazdem w Rosji właśnie.
    Demony wracaja i wiesci ciekawe mają a świst słychać ciągle, tak latają i trafiają!!!
    No cóż, grunt to odpowiednia żona w tym świcie, jak wiecie, bo krótko w dostatku pożyjecie a ten, który miał problem z religią, niech się modli, może nową żonę znajdzie, do tego odpowiednią, nie ze wschodu, bo Anioł nad nim czuwa jednak!!!
    Znam tą mlecznowłosa od dawna i tego jej pomocnika. Czasem życie się radykalnie zmienia, jak się kogoś takiego pozna. Bardzo ją interesuje Kreml, czy tam gaz nie wybuchł czasem!
  • ~Buba
    (2011-11-15 21:26)
    Kasia i Marcin, jak Monika i Mikołaj, to brzmi jak M&M, tylko na krótko jednak. On ma Anioła Struża, gorzej znią, za to co innym zrobiła.
  • ~sar
    (2011-11-15 21:33)
    KOGO JESZCZE OBCHODZI KUCYK CICHOPEK
  • ~fan kasi
    (2011-11-15 21:43)
    O jezu jak dobże bo myślauem że jusz nie som ze sobom. alesie dauem zrobic
  • ~Kasandra
    (2011-11-15 22:04)
    Ten facet miał diabelskie oczy, jak by Diabeł z nich wyskoczył i ten wzrok płonacy miał i choc nie chciał, to tak miał. Błyskawice rozświetlaja mrok oczu tych, gdy gromy spadają i ofiary czekają, dostał moc a inni przybywają. Ofiara złozona w strugach deszczu jest, gdy gromy ziemi sięgaja i błyskawice mrok rozświtlają w ogrodzie tym.
    Demony na szpiegi wzywają, prace mają gdy losy zmieniają. Takie oczy nieliczni maja, bo Księgi czytają, których brak!
    Są tacy, którzy czytaja strony tych ksiąg, których brak. One sa, a jednak nie ma, nie każdy z nich czytac może i nie poznasz po kolorze, tylko TEN JEDEN wie, komu je dać!
    Kiedy wstepujesz w ten krąg, to juz miecz masz i walczyć masz, bo już czas, i nie ważny ci los, zadanie masz!
    Demony przybwały i narozrabiały, kiedy bramy Piekła otworzył on.
  • ~matka nataszu
    (2011-11-16 07:16)
    jeśli cichopek jest gwiazdą to naprawdę jest to szok !!!przecież to zwykłe beztalencie!!! kiedy zniknie z ekranów telewizorów!!! obraża prawdziwe gwiazdy
  • ~top