Kat von D to najsłynniejsza amerykańska tatuażystka, gwiazda telewizyjnych show. Dała się poznać przede wszystkim w kultowym już programie "LA Ink". Cały świat śledził perypetie artystów tatuażu, ale nie tylko te zawodowe - także prywatne.

Reklama

Ciało Kat jest pokryte rysunkami, nic więc dziwnego, że oko zawiesił na niej były mąż Sandry Bullock, showman Jesse James. Przypomnijmy: Jesse jest znany głównie z tego, że zdradził Sandrę z mocno wytatuowaną faszystką, Michelle McGee. Widocznie lubi taki typ kobiet.

Kat przez wiele lat zapewniała, że związek z Jamesem jest dojrzały, bo narodził się na bazie przyjaźni i na pewno teraz wszystko im się uda. Okazało się jednak, że miłość nie przetrwała - para niedawno się rozstała. Ale pomyłka gwiazdy była nadzwyczaj bolesna: Von D napisała na swoim koncie na Facebooku, że Jesse zdradził ją z 19 kobietami! Podobno były wśród nich koleżanki Kat, a nawet klientki jej studia!

Kat w swoim długim wpisie przekonuje świat, że nadal wierzy w miłość. Dodaje jednak, że wiele się dzięki nieudanemu związkowi nauczyła. Też jesteście tego zdania?