Katocelebryci? "Jezus nie przeszkadza im w romansach i wylewaniu pomyj"

| Aktualizacja:

Joanna Senyszyn z SLD pisze o zjawisku, które sama określa jako "Chrystusowy coming out". Jak pisze Senyszyn to katolicka odpowiedź na działania homoseksualistów. "Do praktykujących od zawsze emeryckich moherów dołączyli młodzi" - czytamy na jej blogu w Onet.pl.

wróć do artykułu
  • ~kretynko_na_stos
    (2011-11-13 18:35)
    Raz sierpem raz mlotem w ta palikotowska cholote.Zgodnie z palikota zapowiedzia "pojdziemy na polowanie zastrzelimy palikota , wypatroszymy, a skore wystawimy na przetarg w Europie. To sa slowa paliidioty i mam nadziej ze sobie ten zwyrodnialec strzeli w leb.

    ,.
  • ~domix
    (2011-11-13 18:35)
    Jeszcze drwi z religii i wiary, jeszcze myśli, że jest nieśmiertelna...
  • ~herna
    (2011-11-13 18:37)
    Pani Joanno--dawaj więcej szczegółów
  • ~~~sdd
    (2011-11-13 18:38)
    Cejrowski kiedyś powiedział do niej: Jak z panią nie rozmawiam, bo z głupkami się nie rozmawia. I to jest cały komentarz
  • ~sabat
    (2011-11-13 18:39)
    Znów ten skrzek !
    Moze warto poszukać egzorcysty
  • ~ixi
    (2011-11-13 18:40)
    Za co ta Senyszyn bierze ciężkie pieniądze jako europoseł? Za pisanie takich dyrdymałów? A może zajmie się swoim sumieniem?
  • ~poop
    (2011-11-13 18:49)
    słuszne uwaga pani Senyszyn
  • ~Zdeklarowany Przeciwnik PiS
    (2011-11-13 19:05)
    Podzielam opinię Pani Senyszyn. Do tej "plejady" gwiazdeczek, która nie zawaha się użyć samego Pana Boga do promocji swojej osoby, dołożyłbym jeszcze Boruca, któremu porzucenie żony z niemowlęciem przy piersi nie przeszkadza w demonstracyjnym żegnaniu się znakiem krzyża na szkockich stadionach. Czego się nie zrobi dla publicznego zaistnienia w naszych czasach! Żenada i tyle,drodzy pseudokatolicy!
  • ~riki
    (2011-11-13 19:06)
    Tej starej pannie rzuciło sie na umysł. Swiat nie lubi pustki. Jak nie będą szanować katolicyzmu, to zastąpi go w Europie ISLAM. Szybko poustawia takie wariatki po kątach
  • ~brukselczyk
    (2011-11-13 19:12)
    Ten "stary tort" jeszcze zyje. Tak sie mowi o takich prochnach w kraju w ktorym ten darmozjad kase dostaje a konkretnie w jego flamandzkiej czesci.
  • ~Adam
    (2011-11-13 19:19)
    Ta...pani jest dowodem, że po śmierci niektórym nie będzie lekko, skoro teraz są dla siebie samych piekłem.
  • ~katol
    (2011-11-13 19:21)
    Reszta nie wymieniona przez Senyszyn to żydo-komuna.
  • ~Belina
    (2011-11-13 19:22)
    TEGO PSEUDOPROFESSORA OD 7-MIU BOLEŚCI, SATANISTKĘ, bo na ateusza to za dużo nawet bluźnierstw nikczemnych - żywcem w czeluście piekielne zabrać się należy, bo jakieś prawo nawet <na górze> obowiązywać powinno!
  • ~JasnePełne
    (2011-11-13 19:26)
    Z powyzszych "o te sprawy" mozna się "doczepić" wyłącznie do Pazury. A i Pazura mógł doznać nawrócenia. Pani Senyszyn chyba nieco "nagina" rzeczywistość pod swój radykalny światopogląd. I jest to dla mnie przykre zaskoczenie...
  • ~annastasia
    (2011-11-13 19:26)
    Joj! znowu jakieś straszydło ... a skrzypi toto jak nienaoliwione drzwi, nie dziw, że SLD wyekspediował toto do Brukseli, musiały ich już dobrze uszy boleć. U dawnych ludów zrzucono by toto z wielkiej góry aby udobruchać złego ducha i coby więcej nikogo nie straszyło, oj biedni ci europosłowie zmuszeni tego słuchać i toto oglądać!
  • ~Max
    (2011-11-13 19:41)
    SENYSZYN MA NIESTETY RACJE!
  • ~Beeswu
    (2011-11-13 19:42)
    No cóż, rozumiemy, że bycie europosłem zobowiązuje do aktywności - ale czy doprawdy nie ma już innych ważkich tematów niż ten poruszany?
  • ~Tofik
    (2011-11-13 19:51)
    Czy ta stara szantrapa udająca lolitkę długo będzie jeszcze bruździć? Przecież te jej wypowiedzi to wyraźny przejaw choroby zwanej wścieklizną macicy.
  • ~poi
    (2011-11-13 20:00)
    ma racje: pazura lowelas, ktore to juz malzenstwo? adamek belkocze o bogu w kliczko mu pokazal o co chodzi w wadze ciezkiej. fajnie jest w cos wierzyc ale nie znaczy to ze kazdy ma o tym sluchac... tez znam takich co to pije,bije,kradnie itd a w niedziele do spowiedzi (=kasowanie grzechow) i w pierwszym rzedzie najglosniej spiewa
  • ~Grit