"Nową modą zachłystują się także aktorzy, dziennikarze, sportowcy i kabareciarze. Chyba w nagrodę pisze się o nich, że bardzo znani. Może faktycznie, ale najwyraźniej sława niektórych do Brukseli jeszcze nie dotarła"- pisze Joanna Senyszyn.

Reklama

"Zakłócają spokój i zgromadzenia, wydzierając się w miejscach publicznych, że „nie wstydzą się Jezusa”. Czy także w łóżku – nie ujawniają. Wielka szkoda. Na razie w czasie ich manifestacji jest duszno. Jakby się zrobiło i porno, przyciągnęliby więcej rówieśników" - dodaje europoseł.

Senyszyn wymienia, ze do katocelebrytów należą m. in. Tomasz Adamek, Przemysław Babiarz, Dariusz i Jadwiga Basińscy, Jakub Błaszczykowski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Małgorzata Kożuchowska, Cezary Pazura z aktualną małżonką, Agnieszka Radwańska z rakietą, Adam Woronowicz i Krzysztof Ziemiec. "Wszyscy oni również nie wstydzą się Jezusa. Tak dalece, że niektórym nie przeszkadza nawet w czasie kolejnych pozamałżeńskich romansów, rozwodów i publicznego wylewania domowych pomyj" - mówi Senyszyn.