"Jest to moje pierwsze doświadczenie w dubbingu postaci z gry. Zdecydowałam się wziąć udział w tym projekcie z czystej ciekawości i muszę przyznać, że stało się to dla mnie nie lada wyzwaniem. Okazało się, bowiem, że nie mogę operować pewnymi środkami wyrazu, jakie stosuję grając w filmie lub teatrze, a muszę niezwykle precyzyjnie i dosłownie oddać emocje, które odczuwa moja bohaterka w danej chwili" - powiedziała Janda.

Reklama

Aktorka użyczyła swojego głosu głównej postaci kobiecej - Katherine Marlowe. Jest ona przywódczynią tajemnej organizacji i głównym wrogiem Nathana Drake'a - bohatera kultowej już serii Uncharted. To kobieta o silnej osobowości.

"Z całą pewnością wcielenie się w postać złej i silnej jednocześnie Katherine Marlowe, było dla mnie doświadczeniem ciekawym i jednocześnie odległym od tego, czym zajmuję się na co dzień" - powiedziała Janda.

O tym, jak aktorka poradziła sobie z nowym wyzwaniem, przekonamy się już 2 listopada, kiedy Uncharted 3 - Oszustwo Drake'a pojawi się na półkach sklepowych.