Dziennik Gazeta Prawana logo

Paul McCartney ożenił się po raz trzeci!

10 października 2011, 21:43
Pierwszą żoną muzyka była Linda Eastman, pobrali się w 1969 roku. Po jej śmierci, w 2002 roku Paul poślubił modelkę Heather Mills. Rozwiedli się w aurze skandalu w 2008 roku. Trzecią panią McCartney została 9 października pochodząca z Nowego Jorku Nancy Shevell. Paulowi McCartneyowi i jego świeżo poślubionej małżonce życzymy wytrwałości i miłości!
1/6Paul i Nancy
2594233-paul-i-nancy.jpg
AP
2/6Młoda para po zakończeniu uroczystości
2594260-.jpg
AP
3/6Na ślubie nie zabrakło fotoreporterów i gapiów
2594287-na-slubie-nie-zabraklo-fotoreporterow.jpg
AP
4/6Na ślub przyjechał Ringo Starr z żoną Barbarą
2594314-na-slub-przyjechal-ringo-starr.jpg
AP
5/6Państwo młodzi
2594341-panstwo-mlodzi.jpg
AP
6/6Oby życie płynęło im po płatkach róż
2594395-oby-zycie-plynelo-im-po-platkach.jpg
AP
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj