42-letnia piosenkarka i aktorka zdecydowała się na kupno przestronnego domu w miejscowości Water Mills w prestiżowym rejonie the Hamptons w stanie Nowy Jork. Nowa willa Lopez została zbudowana w 2010 roku i ma 1300 metrów kwadratowych. Znajduje się w niej m.in. siedem sypialni i dziewięć łazienek, a z okien roztacza się panoramiczny widok na Ocean Atlantycki.

Reklama

Pomimo wysokiej ceny, Lopez mogła pozwolić sobie na tę posiadłość, położoną w jednym z najdroższych rejonów Stanów Zjednoczonych. Niedawno gwiazda podpisała kontrakt na rolę jurorki w kolejnej serii programu telewizyjnego "American Idol". Gaża piosenkarki ma wynieść... 20 milionów dolarów.

Wygląda na to, że autorka hitu "I'm Into You" dobrze radzi sobie po rozstaniu z mężem. Lopez i Anthony pobrali się w 2004 roku i mają razem 3-letnie bliźnięta Maksa i Emme. Para ogłosiła swoje rozstanie w połowie lipca. Choć piosenkarka przyznaje, że decyzja o rozwodzie nie przyszła jej łatwo, nie traci wiary w to, że jeszcze znajdzie miłość. "To była najtrudniejsza decyzja, jaką musiałam kiedykolwiek podjąć. Bardzo zależało mi na tym, żeby nasza rodzina zdała egzamin. To było moje największe marzenie i ciężko nad tym pracowałam. Oboje pracowaliśmy. Czasem jednak po prostu nie wychodzi, to smutne... Ja jednak pozostaję wieczną optymistką, jeśli chodzi o miłość. Wierzę w miłość... To nadal moje największe marzenie" - oznajmiła niedawno Lopez.