Selena Gomez, która od jakiegoś czasu spotykała się z młodszym od siebie Bieberem, doszła do wniosku, że Kanadyjczyk jest dla niej nieco zbyt niedojrzały i postanowiła rozejrzeć się za starszym partnerem.

Reklama

- Zakończył się romans skupiający uwagę wszystkich mediów - poinformował informator pisma "Daily Star". - Selena chce już tylko przyjaźni. Stwierdziła, że Justin nie dojrzał jeszcze do stałego, stabilnego związku. Jednym z powodów rozstania Gomez i Biebera miała być podobno jego przyjaźń z Chrisem Brownem i Seanem Kingstonem, artystami o nie najlepszej reputacji.

Bieber miał zostać też przyłapany na wysyłaniu SMS-ów do byłej dziewczyny, Jasmine Villegas. Selena Gomez ma już jednak na oku kandydata na nowego partnera - od jakiegoś czasu gwiazdkę Disneya widuje się u boku 25-letniego Shii LaBeoufa. 28 czerwca ukazał się nowy longplay Seleny Gomez i jej grupy The Scene - "When The Sun Goes Down". Jej aktorski dorobek zamyka obraz "Ramona i Beezus" z grudnia 2010 roku. Ostatnia pozycja w regularnej dyskografii Justina Biebera to longplay "My World 2.0" z marca 2010 roku.