Czy to koniec wielkiej kariery Dody?

| Aktualizacja:

To miał być wielki powrót i początek absolutnej, długoterminowej dominacji na polskim rynku muzycznym. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna - nowa płyta Dody nie podbiła publiczności i sprzedaje się słabo.

wróć do artykułu
  • ~wiesio stuknięty 13
    (2011-08-10 21:20)
    Donald mówił że przez Jarka.
  • ~Misia i Przyjaciele
    (2011-08-10 19:18)
    Najlepiej, jak od września pójdzie do jakiejś szkoły i nauczy się zawodu, bo ze śpiewaniem pewnie będzie klapa...
  • ~nn
    (2011-08-11 06:37)
    jak koniec kariery Dody przez ostatnią płytę, to sie pytam kiedy był koniec reszty niby piosenkarzy.
  • ~abc
    (2011-08-11 06:22)
    No cóż jest demokracja i jak przewidywało wielu 'królowa" odchodzi w zapomnienie i niebyt
  • ~Adaś
    (2011-08-11 02:11)
    Jaka "gwiazda", taka "kariera"! A jak treści brak, to i nadmuchiwany marketing też ma swoje granice :p
  • ~sok
    (2011-08-10 23:17)
    Płyty ,Płytami , ale na koncertach to ma jednak publikę .

    A tam jest niestety Kasa !!!

    Paniali , malkontenci ???

    O Internecie nie wspominam !!!
  • ~mariano italiano
    (2011-08-10 22:50)
    dzieci wroca z wakacji i sprzedaz ruszy, spoko
  • ~POdodowany
    (2011-08-10 21:48)
    drze się jak stare gacie , jak nie otwiera ust to jest nawet OK , jak otwiera to jest totalna porażka !
  • ~Doda to beztalencie
    (2011-08-10 23:20)
    Doda to beztalencie z Ciechanowa. Ani wyksztalcenia, ani talentu. Sciagnela pere razy majty w mysli ze jest aktorka, piosenkarka i gwiazda.
  • ~Irena
    (2011-08-10 19:40)
    Niestety jak sama ogłosiła się że jest gwiazdą najwspanialsza najseksowniejsza najmądrzejsza to się mści i dobrze .
  • ~myk
    (2011-08-10 19:26)
    DODA NIC SOBą NIE REPREZENTUJE - TYLKO SKANDAL. Może do szkoły by poszła
  • ~DART
    (2011-08-10 19:18)
    kupa mięsa z dziurą , i tyle proste ileż można wypinać zad i rżeć nawet małolaty się znudzą
  • ~zygi
    (2011-08-10 20:07)
    Wszystkiemu winny jest Tusk i Putin...
  • ~baba
    (2011-08-10 13:59)
    jaki śpiew, taki koniec !!
  • ~rada dla dody
    (2011-08-10 08:52)
    lepiej zloz swoja nadzieje w Bogu ..dodo a nie w plytach i kreceniu tylkiem..
  • ~_JaC
    (2011-08-10 13:45)
    Rabczewska jest zgrabna, ale śpiewa fatalnie.
  • ~japa
    (2011-08-10 14:00)
    Mandaryna bis !!
  • ~ajron1960
    (2011-08-10 11:03)
    A od kiedy sprrzedaż płyt w Polsce TVN i Gazety Wyborczej miała jakikolwiek wpływ na lans i celebrę gwiazd-wydmuszek ( niekoniecznie chodzi o Dodę).
    Plujesz na PIS, Patryiotyzm, Powstanie Warszwskie to wystarczy żeby zaistnieć. Żydzi, pederaści, wojujący ateiści od razu "maja punkty za pochodzenie".
    Zobacz bajońskie sumy za reklamy i gości, którzy się tam przemykają np. Najsztub, Hajzer, "Cif" Olbrychski, tłusta Welman i wilu z ryjami steranymi plucie na wszystko co ma wartość dla Polaka.
  • ~MĄDRY, BO Z PO
    (2011-08-10 11:56)
    NAJLEPIEJ BEDZIE JAK ZNOWU ZACZNIE ŚPIEWAĆ MANDARYNA.
  • ~rojczer
    (2011-08-10 11:55)
    "Nowa płyta Dody nie podbiła publiczności i sprzedaje się słabo". Zgoda, ale czy to takie dziwne? Przez rok, dwa czy pięć lat można wmawiać ludziom, że wypicowany mosiądz, to złoto. Ale oni w końcu przejrzą na oczy i odróżnią ziarno od plew.