Jak donosi "Fakt":

Reklama

- Niedawno media obiegła zaskakująca informacja, że utalentowana aktorka została nową jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Artystka zastąpi Beatę Tyszkiewicz.

– Jak Jolanta Fraszyńska poradzi sobie w nowej roli dowiemy się 4 września, bo właśnie wtedy rusza program. Jurorzy, w przeciwieństwie do tancerzy, nie mają prób, więc nie możemy podpatrzeć, jak Jola sobie radzi. Jestem przekonana, że będzie dobrze. Bardzo w nią wierzymy. Jest bardzo pracowita i inteligentna, pełna uroku i pasji. No i jest nieprzewidywalna, co jest jej wielkim atutem. Potrafi być miła, ale umie też nieźle przyciąć. Na pewno nas zaskoczy – powiedziała nam Joanna Lichosik z TVN odpowiedzialna za promocję „Tańca z gwiazdami”.

Dotychczasowe doświadczenia Fraszyńskiej z programami rozrywkowymi nie są zbyt duże. Gwiazda wystąpiła w programie „Jak oni śpiewają”, jednak szybko musiała z niego zrezygnować, bo miała problemy ze zdrowiem. Teraz czeka ją kolejne, nowe wyzwanie.


Będę korzystała ze swojego doświadczenia aktorskiego, oceniała wyraz artystyczny. (...) To jest to na czym się znam. (...) Wniosę absolutnie nową jakość do tego programu – powiedziała niedawno aktorka.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Boczarska miała poważny wypadek samochodowy"