Jak donosi "Fakt";

- Jak mówią znajomi Mateusza, ze wszystkich sił stara się on unikać damskiego towarzystwa, nie myśli o randkach, a spotkania towarzyskie odbywa raczej w męskim gronie.

Reklama

– Mateusz bardzo przeżył rozwód. Po tym wszystkim bardzo ciężko będzie mu zaufać kolejnej kobiecie. Ani w głowie mu randki – powiedziała "Faktowi" osoba z jego otoczenia.

Kilka tygodni temu Mateusz i Patrycja otrzymali rozwód już na pierwszej rozprawie w sądzie. Ich małżeństwo trwało zaledwie osiem miesięcy. Nie wiadomo, co było przyczyną tego dramatycznego rozstania. Oboje milczą w tym temacie. Pewne jest to, że ostatnie wydarzenia przybiły aktora. Rozżalony rzucił się w wir pracy, bo właśnie ona pozwala mu choć na chwilę zapomnieć o bolesnej porażce. Wrócił też do sportu. Biega, pływa, częściej widywany jest w siłowni.

Ale Damięcki nie zamierza prowadzić pustelniczego trybu życia. Tak, jak wcześniej niekiedy wieczorami spotyka się ze znajomymi. Woli jednak męskie towarzystwo. A kiedy na horyzoncie pojawia się jakaś dama, zbywa ją błyskawicznie. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas jego serce otworzy się na nowy związek.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Amy Winehouse pijana na scenie"