Jak donosi "Fakt":

Reklama

- Córka byłego prezydenta ma ekskluzywny apartament w Gdańsku, wart około miliona złotych!

Ola ostatnio często była widywana nad morzem. Dopiero teraz jednak wyszła na jaw jej tajemnica. Kwaśniewska ma nowe mieszkanie! Nie jest to zwykłe mieszkanie na wybrzeżu. Ukończone niedawno, chronione osiedle apartamentowców, w którym się mieści, położone jest w linii brzegowej Bałtyku, bardzo blisko wspaniałej plaży.

Prezydentówna może napawać się urokami morza i oddychać powietrzem pełnym jodu, siedząc na tarasie swego prawie siedemdziesięciometrowego apartamentu. A kiedy tylko najdzie ją chęć, by zanurzyć się w morskich falach, wystarczy parę minut, by znalazła się tuż nad wodą...

Wszystkie te luksusy słono kosztują. Za metr kwadratowy mieszkania na gdańskim osiedlu trzeba zapłacić od 10 do 18 tysięcy złotych. Nie mówiąc już o dodatkowych kosztach związanych z jego wykończeniem. Większość rówieśników Aleksandry może tylko pomarzyć o takich ekstrawagancjach. Ale też nie każdy jest dzieckiem Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich.

Ze swojej dziennikarskiej pensji Ola raczej nie mogłaby sobie pozwolić na tak wielki wydatek. Można przypuszczać zatem, że wydatnie pomogli jej rodzice. W końcu kto, jak nie obyci w świecie tata z mamą ma dbać o swoją jedyną pociechę.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Krupa: Mam straszne kompleksy"