To Natalia była pierwszą pracodawczynią Mai Sablewskiej w Warszawie. Dzisiejsza gwiazda jury "X Factora" opiekowała się dzieckiem Kukulskiej. Jak donosi Pudelek.pl, powołując się na relację znajomego Mai:

Reklama

- Maja uwielbiała synka Natalii, tak jak uwielbiała swoją idolkę. Wymyślała kreatywne zabawy, robiła mu mnóstwo zdjęć. W zamian dostawała ciepło od Natalii i jej bliskich. Babcia piosenkarki podtykała chudej dziewczynie ze Ślaska smakołyki, traktowała ją niemal jak drugą wnuczkę.

Maja odeszła z domu Kukulskich do pracy w wytwórni płytowej, stanęła przy boku słynnej menadżer Katarzyny Kanclerz. Jednak córka Anny Jantar chyba niezbyt dobrze wspomina ten moment, bo jak donosi Pudelek.pl:

- Kiedy kilka tygodni temu Maja zwróciła się do niej z prośbą o gościnny występ w domu jurorskim w X Factor, Kukulska odmówiła. Oficjalnie - z powodu innych zobowiązań zawodowych. Jak twierdzą osoby związane z produkcją show, Maja była załamana. (...)

Powodem ochłodzenia relacji między Mają i Natalią jest ponoć żal, jaki piosenkarka ma do dawnej opiekunki swoich dzieci. Traktowała ją wówczas jak członka rodziny.