Dziennik Gazeta Prawana logo

Dziewczyna Biebera: "Mam 18 lat i nie zamierzam brać ślubu"

16 maja 2011, 00:48
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Selena Gomez
Selena Gomez/AP
Selena Gomez zamierza korzystać z młodości i nie walczyć z uczuciami.

Gwiazda ostatnimi czasy była często widywana w towarzystwie Justina Biebera.

- Na obecnym etapie chcę być zakochana - stwierdziła artystka. - Chcę się oddać i poddać uczuciom. Mam 18 lat - nie będę z nikim brać ślubu i dobrze o tym wiem. Podejrzewam jednak, że gdy następnym razem ktoś złamie mi serce, będę się czuła, jakbym nie mogła żyć bez tej osoby. Mimo to zamierzam korzystać z życia.

Selenę Gomez mogliśmy podziwiać w grudniu 2010 roku w obrazie "Ramona i Beezus". Dyskografię artystki zamyka longplay "A Year Without Rain" z września 2010.

28 czerwca do sprzedaży trafi jej nowy longplay, "Otherside".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: Selena Gomez
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj