Jak donosi Fakt":

Reklama

- Królowa popu na swoją wielką trasę koncertową Rock’n’Roll Palace Tour wydała milion złotych, by zakończyć ją z trzymilionowym zyskiem. Takiego zysku mogliby jej pozazdrościć macherzy z Wall Street!

Kiedy rok temu ruszała trasa wokalistki, towarzyszyło jej wielkie zainteresowanie. Doda na długo wcześniej zapowiadała, że będzie to wyjątkowe wydarzenie. Na przygotowanie tournee wydała wielkie pieniądze, chcąc oprawą widowiska przebić wszystkie dotychczasowe polskie koncerty. I tak 300 tysięcy poszło na efektowne gadżety w stylu latających koni, diamentowej trumny, tronu, strzelających rękawiczek, płonącego statywu czy erotycznych wdzianek gwiazdy.

Jeszcze więcej – bo około 600 tysięcy – kosztował wielki ekran, towarzyszący wszystkim występom gwiazdy. Do tego trzeba doliczyć oczywiście utrzymanie ekipy, która współpracowała z Dodą.


Ale te wielkie wydatki opłaciły się piosenkarce, która w ramach trasy zagrała aż 71 koncertów za około 55 tysięcy złotych każdy. Na czysto gwiazda zarobiła więc około 3 milionów złotych.

Trzystu procent zysku z inwestycji w ciągu roku nie zapewniłby nawet najsprawniejszy makler.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "X factor" odcinek 10. Znowu starcie jurorów"