Dziennik Gazeta Prawana logo

Co Doda zobaczyła u Wojciecha Manna?

9 maja 2011, 07:09
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Doda i Wojciech Mann
Doda i Wojciech Mann/Kapif
Jedną z gwiazd tegorocznego finału "Szansy na sukces" była Doda. Piosenkarka z Ciechanowa odwiedziła stanowisko zajmowane przez Wojciecha Manna.

Jak donosi "Fakt":

- Prowadzący "Szansę na sukces" bardzo się zdziwił, kiedy Doda podeszła do jego stolika. Piosenkarka zerknęła w scenariusz, który Wojciech Mann trzymał w ręku. Czego tam szukała? Niestety nie wiemy.


Nie znamy także zwycięzcy tegorocznej "Szansy na sukces". To tajemnica. Laureata programu poznamy dopiero w czasie emisji na "Dwójce", a to już niebawem.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Beckhamowie urządzili bociankowe"

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Fakt
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj