Jak donosi "Fakt":

Reklama

- Jak twierdzi nasz informator, doszło już do pierwszych rozmów pomiędzy panią Izą Małysz a osobami z produkcji show. Nie są łatwe, ale już sam fakt, że żona mistrza zdecydowała się je podjąć, daje nadzieję na to, że jesienią zobaczymy ją na tanecznym parkiecie.


Nie jest tajemnicą, że TVN od dawna starał się ściągnąć do swojego sztandarowego show samego Adama Małysza. Jednak skoncentrowany na karierze mistrz zupełnie nie miał głowy do tego typu rozrywek i ogólnie nie przejawiał chęci, by brać udział w tego typu wydarzeniach.

Adam dalej jest na nie, a jak pisaliśmy już w "Fakcie", w najbliższym czasie ma zamiar występować w rajdach samochodowych. Media donosiły, że jego małżonka nie jest zachwycona tą perspektywą i kolejną rozłąką z mężem. Udział w tanecznym show z pewnością byłby dla niej więc czymś ciekawym i pozwoliłby na zagospodarowanie czasu kolejnego rozstania. Jeżeli Adam zdecydowałby się na występ w rajdzie Dakar 2012, który odbędzie się na początku przyszłego roku, jesienią będzie poza domem przygotował się do niego, biorąc udział w licznych treningach i mniejszych startach.

Gdyby udało się ściągnąć Izę Małysz do programu, TVN udałoby się z pewnością upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Z pewnością bowiem można by liczyć na to, że nawet najbardziej zajęty swoimi rajdowymi treningami Adam będzie się w programie pojawiał, by być wsparciem dla swojej małżonki.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "ABC wróci do Polski na stałe?"