Partner Edyty Górniak wie, jak
zaimponować swojej ukochanej i jej synkowi. No i przede wszystkim zapewnić im wygodę. Wozi gwiazdę swoim luksusowym maserati.
Jak donosi "Fakt":
- O takim aucie jak maserati quattroporte i to jeszcze w wersji sportowej marzy niejeden kierowca. Niestety, chcąc stać się jego właścicielem, trzeba się liczyć z poważnym wydatkiem. Samochód ten kosztuje bowiem prawdziwe krocie – około 600 tysięcy złotych!
Jednak znany warszawski prawnik jeździ właśnie takim cackiem. Nic dziwnego. To on dba teraz o bezpieczeństwo i komfort Górniak i jej synka Allana, więc chce im zapewnić wszystko, co najlepsze. Poza tym jak każdy majętny mężczyzna na pewno chciał zaimponować ukochanej luksusowym autem.
>>> CZYTAJ TAKŻE: "Wiosenna miłość Jusis i Makowieckiego"
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Fakt
Powiązane
Zobacz
|