Jak możemy przeczytać w "Fakcie:

Reklama

- Klasa, szyk i elegancja. W każdym ruchu. Była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska dosłownie unosiła się nad parkietem, gdy w rumbie prowadził ją Jan Kliment, tancerz znany z telewizyjnego show. Czyżby prezydentowa chciała pójść śladami swej córki i tak jak Ola (29 l.) wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"?


To byłby prawdziwy hit! Była pierwsza dama, która Polaków uczy stylu i dobrego wychowania, tym razem pokazałaby się w tańcu – w odważnych kreacjach i pozach pełnych ekspresji. Jolanta Kwaśniewska nieraz brylowała na światowych salonach, gdzie zachwycała gości nie tylko balowymi sukniami, ale i wdzięcznym tańcem.


– Będąc w Hiszpanii brałam lekcje flamenco. Podczas pobytu w Buenos Aires uczyłam się tanga argentyńskiego. To świetny, niezwykły taniec – zdradza Faktowi Jolanta Kwaśniewska. Ale jak nas zapewnia, nie szykuje się do kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

– Lekcja z Janem Klimentem była na potrzeby mojego programu „Lekcja stylu”. Poświęcony on był paniom, które skończyły 50 lat. Namawiamy je do tego, aby znalazły dla siebie jakąś formę aktywności. Taniec jest doskonałym wyborem – tłumaczy była pierwsza dama.


>>> CZYTAJ TAKŻE: "Krawczyk zjadł skręta"