Dziennik Gazeta Prawana logo

Seksowna Eva nie jest gotowa na ślub

20 października 2010, 05:50
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Eva Mendes pokazała seks-taśmę
Eva Mendes pokazała seks-taśmę/AP
Związek Evy Mendes i George'a Gargurevicha przechodzi poważny kryzys.

Przyczyną problemów pary jest niechęć aktorki do zawarcia związku małżeńskiego. - Eva i George kłócą się od tego lata - zdradza informator portalu Page Six.

- Wtedy właśnie Eva powiedziała George'owi, że nie jest gotowa na ślub.

Mendes i Gargurevich są razem od ośmiu lat.

Dorobek aktorki zamyka rola w dramacie "Last Night".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: Eva Mendes
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj