Nie Victoria Beckham ani słynna modelka Jordan, a 16-letnia Emma Watson, czyli popularna Hermiona Granger z serii filmów o przygodach młodego czarodzieja Harry Pottera, została uznana za najlepszą kobiecą ambasadorkę Wielkiej Brytanii w świecie.
Keira Knightley, Victoria Beckham czy też słynna Jordan - mogą ze wstydem opuścić głowę. Przegrały z nastolatką i to dość prestiżowy tytuł. Czytelnicy magazynu "Top of The Pops" uznali, że na świecie Brytyjczyków najlepiej rozsławia nastoletnia Emma Watson.
Na drugim miejscu znalazła się "Piratka z Karaibów", czyli Keira Knightley, a tuż za nią piosenkarka Lilly Allen.
Dlaczego bezapelacyjnie wygrała młodziutka Emma Watson? Wydawca magazynu "Top of The Pops" stwierdził bez ogródek: "Idealny ambasador Wielkiej Brytanii w świecie musi oprócz urody mieć także mózg. Walizki pełne pieniędzy tutaj nie wystarczają".
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|