"Zanim poszłam do łóżka, musiałam wypić drinka z wódką" - aktorka Eva Mendes zdradziła właśnie, jak kręciła pikantne momenty w swoim nowym filmie "We Own the Night". Znieczulała się przed scenami łóżkowymi z Joaquinem Phoenixem.
Piękna Eva dawała sobie "w szyję" nie dlatego, że nie podobał jej się łóżkowy partner. Powód był inny. Ze zdenerwowania trzęsły jej się ręce. A szklaneczka zmrożonej wódki z sokiem pomarańczowym doskonale koiła nerwy.
"Jestem profesjonalistką i z reguły nie piję w pracy, ale tego ranka musiałam. To była moja pierwsza scena łóżkowa" - przyznała. Od razu jednak dodała, że Joaquin wykazał dla niej pełne zrozumienie. "Jest naprawdę jednym z najlepszych młodych aktorów" - zapewniła.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane