Dziennik Gazeta Prawana logo

Terminator pomógł omdlałej dziewczynce

13 października 2007, 13:55
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Gubernator Kalifornii i była gwiazda kina sensacyjnego znów w akcji. Tym razem ruszył na pomoc... omdlałej uczennicy liceum Cesara Chaveza w Delano.

rGubernator przemawiał do uczniów, gdy stojąca na baczność nastolatka osunęła się na ziemię. Dzielny bohater ruszył ku niej i po chwili zakomunikował: "Już chodzi". Kąśliwie dodał też pod adresem słaniającej się dziewczyny, że mogłaby trochę poćwiczyć.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj