Święta się zbliżają. Więc każdy chce jakoś pomóc potrzebującym. Dzieci Pameli Anderson, jak co roku, opróżniają szafy i półki, i część rzeczy zanoszą do przytułków i domów dziecka.
Jak sama gwiazda "Słonecznego Patrolu" pisze na swojej stronie, jej dwie pociechy robią miejsce na prezenty od Świętego Mikołaja. I pomimo jej rozwodu z Kid Rockiem, wszyscy są w świątecznym nastroju. Czekają tylko na jedno - na śnieg.
Pameli i jej dzieciom należą się pochwały. Bo same mogłyby zbierać dla siebie kolejne zabawki i ciuchy. Ale zamiast tego dzielą się z tymi, którzy mają mniej od nich. Dzięki temu stają się małymi Świętymi Mikołajami. Oby takich więcej...
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|