Dziennik Gazeta Prawana logo

Spice Girls zagrają dla dzieci

12 października 2007, 11:45
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Dziewczyny znów zaśpiewają razem! Mają wesprzeć fundację charytatywną "Children In Need". Victoria Beckham, Geri Halliwell, Mel C, Mel B i Emma Bunton finalizują już negocjacje w sprawie powrotu na scenę.
Przedstawiciele fundacji mówią, że bardzo liczą na współpracę ze Spice Girls. Zaangażowanie się w akcję charytatywną to podobno pomysł Emmy, która współpracowała już z fundacją "Children In Need" w zeszłym roku.

Miejmy nadzieję, że tym razem "Spicetki" nareszcie dojdą do porozumienia, bo o reaktywacji zespołu mówi się już co najmniej od roku. Dziewczyny miały ostatnio pojawić się na koncercie Live 8 w Londynie, ale nic z tego nie wyszło.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj