Olbrychski miał okazje poznać Jolie podczas pracy na planie filmu "Salt". Ukochana Brada Pitta gra w nim główną rolę. Polak jest zachwycony profesjonalizmem Angie. 25 dni, które spędził na planie filmowym z Jolie, wspomina bardzo miło: "Kiedy ją poznałem, potwierdziły się moje doświadczenia, że wszyscy aktorzy z najwyższej półki olbrzymiemu talentowi pomagają pracowitością" - mówi magazynowi "Show".

Reklama

"Angelina jest też niesłychanie pokorna. Było zimno, ona w letniej sukience, ale nawet jej brew nie drgnęła, kiedy musiała n-ty raz powtórzyć scenę na łódce, bo ktoś w drugim planie krzywo przepłynął. Nie zauważyłem na jej twarzy cienia grymasu. Jest perfekcyjna i pracowita".

Daniel dodał także, że Jolie charakteryzują dwie cechy, które on usiłuje zaszczepić studentom szkoły aktorskiej, w której wykłada: "Po pierwsze, trzeba siebie wysoko cenić, być przekonanym o własnym talencie, mieć poczucie, że ma się prawo grać najlepsze role i zarabiać dobre pieniądze. Po drugie, należy być pokornym i czasem dwanaście razy powtórzyć scenę. Precyzyjnie, gest po geście, z równym zaangażowaniem i intensywnością, jeśli to jest potrzebne reżyserowi czy operatorowi".

Jeszcze żeby Angie więcej jadła - byłaby ideałem.