>>>Posłowie PO zachowywali się jak menele

Reklama

Historia o posłach, którzy uciekają z obrad sejmowych, piją alkohol w czasie pracy i załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne w miejscach publicznych, jest bardzo śmieszna. Ale jest to śmiech przez łzy.

Ci ludzie zarządzają naszymi pieniędzmi i naszym krajem. Ogarnia mnie przerażenie, że dorośli ludzie zachowują się jak 17-latkowie, którzy muszą wszystkiego spróbować, załatwiać swoje potrzeby pod drzewem, a wcześniej napić się alkoholu. Ci ludzie znajdują się na wysokich stanowiskach, pochodzą z partii, która aktualnie rządzi w naszym kraju, i powinni dawać wszystkim dobry przykład. Ich zachowanie to po prostu żenada.

Osobiście wolę już tych moich pijaczków z serialu "Ranczo", którzy siedzą grzecznie na ławeczce, są zadeklarowanymi pijaczkami i nie oszukują, a nasi posłowie niestety tak. I mówienie w tym wypadku, że piwko do obiadku jest normalną sprawą, nie jest fair, bo trzeba kontrolować, co się robi, kiedy i gdzie. A nie postępować tak jak posłowie PO. Są to osoby publiczne i wiadomo, że na nich skupia się uwaga naszego społeczeństwa.

Jest mi strasznie wstyd, że naszym krajem rządzą tacy ludzie. Powinni oni ponieść konsekwencje swoich czynów, ponieważ sięgnęli już dna swoim zachowaniem. A same kary powinny być bardzo surowe.