Paweł Deląg to pożeracz damskich serc. Dwa lata temu był w związku z młodą Francuzką Marie Moute. Niestety, po pewnym czasie ich miłość wygasła i każde z nich poszło własną drogą. Ale czy na pewno. Okazało się, że Marie, być może po to, aby być bliżej swojego niegdysiejszego ukochanego, przeprowadziła się do Polski.
Aktorka postanowiła zmienić klimat i przeniosła się do Warszawy. Jak dowiedział się magazyn „Gala”, młoda Francuzka stara się zaaklimatyzować w naszym kraju. W związku z tym uczy się pilnie polskiego i trzeba przyznać, że są już pewne efekty. Otóż dziewczynę zaangażowano do dwóch produkcji TVP - seriali „Londyńczycy” oraz „Dom nad rozlewiskiem”, w którym w epizodycznej roli wystąpi również Paweł.
Czy to przypadek, czy nie, tego nie wiemy. Coś jednak może być na rzeczy. W końcu mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. Może młodziutka aktorka ma nadzieję, że „przypadkowe” spotkanie na planie serialu odnowi dawne uczucie...
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|