Iga Wyrwał (zobacz zdjęcia) zyskała sławę dzięki swoim dużym piersiom. Wzięła udział w konkursie jednej z gazet i zostawiła rywalki daleko w tyle. Trzeba przyznać, żę zwycięstwo jest zasłużone. Jednak atrybuty 19-latki nie są jedynymi godnymi uwagi w kraju nad Wisłą.

Reklama

Pierwszym biustem Rzeczypospolitej są oczywiście piersi Katarzyny Figury. Gwiazda naprawdę ma czym oddychać, i choć nie ma już 20 lat, jej dekolt wciąż ściąga wzrok niejednego. A co najważniejsze, jest nietknięty skalpelem. Odkryte piersi Katarzyny mogliśmy podziwiać chociażby w słynnym "Kingsajz" Juliusza Machulskiego.

Kolejną chojnie obdarzoną przez naturę gwiazdą jest oczywiście Renata Dancewicz. Trudno wskazać film, w którym nie uraczyłaby nas tym miłym dla oka widokiem. Za każdym razem wzbudzała okrzyki zachwytu. Dziś aktorka nieco rzadziej się rozbiera, co przyjmujemy z niezadowoleniem. Takie biusty chcemy oglądać jak najczęściej.

Najbardziej biuściastą celebrytką jest piosenkarka i modelka Ewa Sonnet - obwód jej klatki piersiowej jest naprawdę imponujący! Do tego Ewa jest szczupłą i długonogą brunetką o dużych oczach, ma więc wszystko, czego można chcieć. A do tego dysponuje ciepłym aksamitnym głosem. Słowem: ucieleśniony ideał.

Kawał biustu ma także kolejna gwiazda młodszego pokolenia Katarzyna Cichopek. Kinga Zduńska z "M jak miłość" nie pokazała nam niestety, jak wygląda w pełnej krasie, jednak strojami, które podkreślają jej kształtne walory, rozgrzewa naszą wyobraźnię. Mamy także w pamięci jej kampanię reklamową dla firmy bieliźniarskiej Samanta. Marcin Hakiel to szczęściarz.

Pochwalić ma się czym także Sara May. Jest to postać nieco tajemnicza, ale za to barwna - prowadzi blog, na którym bez litości pastwi się nad polskimi piosenkarkami, na przykład nad Justyną Steczkowską. Nie nam oceniać możliwości wokalne Kasi Szczołek - bo tak nazywa się artystka - jednak pozwolimy sobie ocenić jej klatkę piersiową - na piątkę.

Na polską scenę muzyczną weszła jakiś czas temu Iwona Węgrowska. Zainteresowanie mediów ściągnęła na siebie dzięki nawiązanej niedawno współpracy z Piotrem Rubikiem. Prawdopodobnie śpiewa świetnie, jednak nasze oczy przykuwa głównie jej wielki naturalny biust. Iwona nie eksponuje go więcej, niż wypada, dając pole do domysłów.

Ostatnią postacią w naszym zestawieniu jest Aleksandra Szwed. Tegoroczna maturzystka ma nie tylko szalenie atrakcyjne piersi, ale także wspaniałe zgrabne nogi i ładną twarz. Zdaje sobie sprawę z tego, że ściąga na siebie spojrzenia, i wybiera kreacje, które cieszą nasze oczy. Wróżymy jej wielką karierę, nawet jeśli po maturze się nie rozbierze - choć obiecywała.

Macie jakieś inne typy? Jeśli tak, piszcie na naszym forum!

ZOBACZ TAKŻE:

>>> Odważna Ewa Szabatin pokazała biust

>>> Kasia Skrzynecka zaświeciła ściśniętym biustem