Tomasz Jacyków nie raz już stawał w roli arbitra, który bezlitośnie wytyka Polkom brak gustu. Nie inaczej było w ostatnim wywiadzie, którego udzielił z innym stylistą Marcinem Żarczyńskim na prośbę Roberta Patolety z Wideoportalu. I co? I znów to samo: nasze rodaczki ubierają się fatalnie, a największym ich grzechem jest... noszenie niemodnych ubrań.
Panowie doskonale bawili się, wytykając modowe błędy Polkom. Stwierdzili zgodnie, że . Dodali także, że za czasów komuny kobiety w naszym kraju wyglądały o niebo lepiej.
Styliści uznali, że i powielania stylu prosto z kolorowych magazynów, tym samym "robią sobie kuku". Na tym jednak nie koniec:
. Moda to jest taka dziedzina... no, to jest takie bawidełko. Tym się możemy bawić, w tym nie ma oczywistości. A jak ktoś się ubiera modnie oczywiście, to jest słabo".
I pomyśleć, że niektórzy korzystają z porad takiego stylisty...
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|