Dziennik Gazeta Prawana logo

Skrzynecka: Rozbierane imprezy mnie nie gorszą

24 kwietnia 2009, 17:28
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Podczas Nocy Naturystów w miejskim basenie w Łodzi pluskało się ponad trzysta golasów. Co bardziej zaangażowani nudyści przyszli na imprezę z dziećmi. Zapytaliśmy, jak taką śmiałość widzi Kasia Skrzynecka, której nieustannie powiększający się dekolt budzi coraz silniejsze emocje wśród widzów "Tańca z Gwiazdami". "Nagość w przestrzeni publicznej jest sprawą prywatną" - mówi DZIENNIKOWI aktorka.

Nagie zabawy w basenie nie gorszą wyemancypowanej gwiazdy: " - mówi nam aktorka. Choć sama nie jest naturystką, nagość w przestrzeni publicznej jest dla niej sprawą prywatną.

Jednak nie każdy jest tak nowoczesny jak Katarzyna Skrzynecka. Na bawiących w Aquaparku "Fala" naturystów złożono doniesienie do prokuratury. Zdaniem autorów, w czasie zabaw w basenie, na dzieci czyhały "wielorakie niebezpieczeństwa natury pedofilskiej". W porównaniu aktorką, przeciwnicy imprezy to jednak pedagogiczny zaścianek. - śmiało tłumaczy Skrzynecka.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj