Cóż, wystarczy, że młoda dziewczyna pomacha facetowi przed oczami kilkoma kragłościami i ten już głupieje. Tak właśnie zrobiła Oksana Popchepa przed Melem Gibsonem. Okazuje się, że nowa partnerka gwiazdora wcale nie jest taka nieśmiała, jak mogłoby się wydawać. 24-letnia dziewczyna nazywana jest rosyjską Britney Spears. Czy faktycznie nią jest? Oceńcie sami.

Reklama

p

Rosyjska piosenkarka Oksana Pochepa ma 24 lata. Twierdzi, że zakochała się w 53-letnim Melu Gibsonie i wierzy, że ich miłość jest silna i będzie trwać naprawdę długo. Przyznała też, że to ją widziano z aktorem, gdy beztrosko flirtowali podczas surfowania.

Rzeczywiście, to właśnie zdjęcia przedstawiające tę sytuację rozwiały wątpliwości co do małżeństwa Mela Gibsona. Zaraz po ich publikacji jego żona złożyła pozew rozwodowy.

Wygląda na to, że młoda gwiazda stara się wykorzystać moment, w którym media się nią interesują. "Jesteśmy bardzo różni, ale Mel jest dojrzałym mężczyzną i doskonale wie, czego chce. Ja też wiem, czego chcę." Powiedziała także, że nie chce zdradzać nic więcej - tyle tylko, że w zasadzie już wszystko powiedziała.

Niestety miłość Mela do Oksany może nie być tak gorąca i długotrwała, jak mówi sama zainteresowana. Aktora widziano także z innymi młodymi, atrakcyjnymi kobietami.

>>> Poczytaj o rozwodzie gwiazdora