To niepierwszy pomysł Kasi na biznes. Jakiś czas temu aktorka otworzyła bowiem z mężem restaurację, która może być dla niej powodem do dumy. Teraz Figura, która jak widać ma dużo czasu i pieniędzy, będzie wspierać interesujących i dobrze rokujących według niej muzyków.

Reklama

Pierwszym jest Magda Femme. Jej wielbiciele, którzy już od dawna czekają na nowy krążek, mogą jednak być nieco zawiedzeni. Magda nagra bowiem płytę z piosenkami... dla dzieci. Jak pamiętamy, gwiazda niedawno została matką, co zapewne wyzwoliło w niej wenę do pisania utworów dla najmłodszych słuchaczy.

Ale to niejedyny projekt Kasi Figury. W ciągu roku firma F Records ma wypuścić na rynek aż dwanaście tytułów. Wiadomo już, że drugim będzie krążek Liliany Urbańskiej, mamy Marii Sadowskiej.

Co ciekawe, Kasia Figura nie jest jedyną gwiazdą, która zajęła się produkcją muzyki. Kilka lat temu własną wytwórnię płytową założyła Kayah, która wspiera młodych, nieznanych jeszcze artystów. Jak dowiedział się jeden z portali plotkarskich, również firma Figury ma w planach wydawanie płyt debiutantów. No cóż, chętnie przekonamy się, jaki gust muzyczny ma polski symbol seksu lat 80.